Kontakt

automat do przesyłek

PRZESYŁKOMAT – automat do przesyłek

 

Automatyczna dystrybucja przesyłek w zakładach

Przesyłkomaty to nowoczesne automaty vendingowe, służące do dystrybucji przesyłek w firmie. Zajmują minimum miejsca, mogą być obsługiwane zdalnie i mieszczą paczki zarówno o małych, jak i dużych gabarytach.

W zasadzie każdy automat z naszej oferty może pełnić rolę Przesyłkomatu, jednak w szczególności polecamy model L40. To wielofunkcyjny, samoobsługowy automat, który zmieści do 40 przesyłek – także o większych gabarytach. Posiada prostą budowę i regulowane komory. Intuicyjną obsługę oraz szybkie pobieranie i umieszczanie paczek w skrytkach zapewniają ekran dotykowy i czytnik kreskowy (w wersji PRO).
Przesyłkomat L40 swoim wyglądem przypomina popularny InPost Paczkomat, przy czym służy stricte do dystrybucji przesyłek w zakładach (nie może pracować na zewnątrz budynków), usprawniając wydania i odbiory paczek wewnątrz rozbudowanych zespołów pracowniczych. Dzięki temu zarówno napływające z zewnątrz przesyłki kurierskie, jak również poczta firmowa mogą szybko i bezpiecznie zostać odebrane przez właściwych adresatów.

Przesyłkomat w usłudze Automaty24h

Automat do przesyłek w ramach usługi Automaty24h przeprowadzimy audyt w Twojej firmie, dobierzemy adekwatne do Twoich potrzeb dystrybucyjnych modele automatów vendingowych, zainstalujemy wymaganą ilość Przesyłkomatów oraz przeszkolimy załogę z obsługi maszyn. Do wyboru pozostaje szereg innowacyjnych, wielofunkcyjnych automatów vendingowych – na czele z opisanym wyżej modelem L40. Przesyłkomat – automat do przesyłek możesz kupić albo wynająć. Oferujemy elastyczny wynajem na czas określony lub nieokreślony, z opcją wykupu za symboliczne 1 zł.

Zautomatyzowany system składania zamówień GSD

Wybrane Przesyłkomaty  dostarczamy razem z autorskim systemem GSD (General Device System), który rozszerza funkcjonalność oprogramowania IDS o możliwość składania zamówień wewnątrz przedsiębiorstwa. Znajduje zastosowanie zwłaszcza w przypadku oddalonych od siebie oddziałów, działów czy magazynów. Pracownicy, poprzez automat, mogą składać zamówienia bezpośrednio do magazynu, zamawiając np. komponenty niezbędne do produkcji. Gotowe zamówienie zostanie dostarczone i załadowane do Przesyłkomatu, skąd może zostać w dogodnym czasie odebrane. Dzięki Przesyłkomatowi z GSD:

  • zautomatyzujesz system składania zamówień między oddalonymi działami i filiami firmy,
  • wyeliminujesz ryzyko błędu ludzkiego,
  • przyśpieszysz proces składania i realizacji zamówień (omijasz czynnik ludzki),
  • zapewnisz całodobową dystrybucję przesyłek wewnątrzzakładowych,
  • uniezależnisz dystrybucję paczek w firmie od godzin pracy magazynu,
  • zaoszczędzisz na usługach kurierskich (jeśli do tej pory przesyłki między filiami dostarczał kurier UPS, DPD, DHL, Pocztex lub inna firma).

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość [mm]

1940

Szerokość [mm]

1020

Głębokość [mm]

600

ILOŚĆ PÓŁEK JEDNEGO TYPU

Z PANELEM UŻYTKOWNIKA

BEZ PANELU UŻYTKOWNIKA

80 x 295 [mm]

35

50

170 x 400 + 80 x 400 [mm]

17 + 1

20

260 x 400 + 80 x 400 [mm]

10 + 5

12 + 4

350 x 400 mm + 80 x 400 [mm]

7 + 3

10

INNE

Temperatura pracy [°C]

5 – 40

Waga [kg] 

200

Pobór prądu [Watt]

15 

Napięcie [V]

230 / 1 A

Dopuszczalne obciążenie
przy podstawowej konfiguracji bębna [kg]

25