Kontakt

Automat vendingowy BHP – świetny wybór do przesyłek

Przesyłkomat L40

Przesyłkomaty to nowoczesne automaty vendingowe, służące do dystrybucji przesyłek w firmie. Zajmują minimum miejsca, mogą być obsługiwane zdalnie i mieszczą paczki zarówno o małych, jak i dużych gabarytach.

W zasadzie każdy automat z naszej oferty może pełnić rolę Przesyłkomatu, jednak w szczególności polecamy model L40. To wielofunkcyjny, samoobsługowy automat, który zmieści do 40 przesyłek – także o większych gabarytach. Posiada prostą budowę i regulowane komory. Intuicyjną obsługę oraz szybkie pobieranie i umieszczanie paczek w skrytkach zapewniają ekran dotykowy i czytnik kreskowy (w wersji PRO).

Przesyłkomat L40 swoim wyglądem przypomina… szafę do przechowywania ubrań, przy czym służy stricte do dystrybucji przesyłek w zakładach (nie może pracować na zewnątrz budynków), usprawniając wydania i odbiory paczek wewnątrz rozbudowanych zespołów pracowniczych. Dzięki temu zarówno napływające z zewnątrz przesyłki kurierskie, jak również poczta firmowa mogą szybko i bezpiecznie zostać odebrane przez właściwych adresatów.

PRZESYŁKOMAT – automat do przesyłek

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!

  Przesyłkomat – poznaj usługę Automaty24h

  wynajem automatów bhp

  Automat do przesyłek w ramach usługi Automaty24h przeprowadzimy audyt w Twojej firmie, dobierzemy adekwatne do Twoich potrzeb dystrybucyjnych modele automatów vendingowych, zainstalujemy wymaganą ilość Przesyłkomatów oraz przeszkolimy załogę z obsługi maszyn. Do wyboru pozostaje szereg innowacyjnych, wielofunkcyjnych automatów vendingowych – na czele z opisanym wyżej modelem L40. Przesyłkomat – automat do przesyłek możesz kupić albo wynająć. Oferujemy elastyczny wynajem na czas określony lub nieokreślony, z opcją wykupu za symboliczną złotówkę.

  Zautomatyzowany system składania zamówień GSD

  Wybrane Przesyłkomaty  dostarczamy razem z autorskim systemem GSD (General Device System), który rozszerza funkcjonalność oprogramowania IDS o możliwość składania zamówień wewnątrz przedsiębiorstwa. Znajduje zastosowanie zwłaszcza w przypadku oddalonych od siebie oddziałów, działów czy magazynów. Pracownicy, poprzez automat, mogą składać zamówienia bezpośrednio do magazynu, zamawiając np. komponenty niezbędne do produkcji. Gotowe zamówienie zostanie dostarczone i załadowane do Przesyłkomatu, skąd może zostać w dogodnym czasie odebrane. 

  Dzięki Przesyłkomatowi z systemem GSD:

  AUTOMAT WYDAJĄCY L40

  Parametry techniczne

  Wysokość [mm]

  1950

  Szerokość [mm]

  1020

  Głębokość [mm]

  600

  Pojemność (Komórki / półki jednego typu)

  ROZMIAR PÓŁEK

  LICZBA DOSTĘPNYCH PÓŁEK

  80 x 400 [mm]

  50

  170 x 400 [mm]

  20

  260 x 400 [mm]

  12 + 4

  350 x 400 [mm]

  10

  INNE

  Temperatura pracy [°C]

  5 – 40

  Waga [kg]

  200

  Pobór prądu [W]

  15

  Napięcie [V]

  230 / 1A

  Dopuszczalne obciążenie [kg]

  25 (na półkę)

  Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

  Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.