Kontakt

wynajem automatów bhp

Kup lub wynajmij automat vendingowy i sam decyduj o jego zawartości. Nasze automaty mogą wydawać artykuły BHP i MRO oraz wiele innych produktów.

Dowiedz się więcej

Zamawiaj artykuły PPE i MRO przez Internet. Zapewniamy szeroki wybór artykułów BHP, narzędzi oraz wielu innych produktów dla firm z wszystkich branż.

Dowiedz się więcej

Zapewnij pracownikom dostęp do produktów 24h/7 i zyskaj pełną kontrolę wydań. Będziemy monitorować i uzupełniać produkty w automatach BHP.

Dowiedz się więcej

Zyskaj 100% kontrolę zarówno nad wydaniami, jak i nad zwrotami. Zapewniamy dostawę i odbiór produktów wielokrotnego użytku, zwłaszcza narzędzi.

Dowiedz się więcej

Wynajmuj elektronarzędzia, odzież, rękawice, czyściwa i inne produkty za pomocą automatów przemysłowych. Zajmiemy się dostawami, praniem i serwisem.

Dowiedz się więcej

Powierz produkcję odzieży roboczej lub ochronnej firmie z przeszło 30-letnim doświadczeniem. Szyjemy we własnych szwalniach z dowolnych materiałów.

Dowiedz się więcej

Automat vendingowy BHP stanowiący substytut magazynu to nowoczesne urządzenie, które cieszy się popularnością w zakładach pracy o różnorodnym profilu. Za jego pomocą możliwe jest wydawanie produktów potrzebnych pracownikom przez całą dobę. Jednak aby działało to sprawnie i bezproblemowo, to niezbędny jest profesjonalny serwis automatów BHP. Firma Bogmar oferuje nie tylko przemysłowe automaty wydające BHP, lecz także zajmuje się uzupełnieniem ich w produkty MRO. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat automatów wydających i oferty Bogmar.

Automaty vendingowe BHP

Automaty, dostępne w asortymencie naszego sklepu Bogmar, produkowane są przez renomowanego polskiego wytwórcę ASD Systems. Urządzenia te bazują na najnowszych technologiach, co sprawia, że działają szybko, a stan ich wyposażenia można stale monitorować. Zajmują niewiele miejsca w porównaniu do tradycyjnych magazynów, w których z reguły składuje się produkty MRO. Ponadto dostęp do produktów 24/7 i automatyzacja procesu ich wydawania sprawia, że nie trzeba korzystać z pomocy osób trzecich. Mając automat vendingowy, można zapomnieć o długim oczekiwaniu na dostawę potrzebnych w danym momencie produktów.

Serwis automatów BHP – oferta Bogmar

Oferowane przez nas automaty vendingowe BHP potrzebują także odpowiedniego serwisu. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku wypracowaliśmy sprawny system obsługi tych urządzeń.

Automaty 24h

Usługa ta dotyczy wynajmu lub sprzedaży automatów od naszej firmy. Jednak w jej zakres nie wchodzą ani produkty MRO do automatów, ani ich późniejsze uzupełnianie. Oznacza to, że klient samodzielnie wybiera dostawcę produktów MRO lub BHP i zobowiązany jest również do stałego monitorowania ich ilości. Firma Bogmar oferuje nowoczesne wsparcie w tym zakresie w postaci oprogramowania IDS, dzięki któremu możliwa jest zdalna i całodobowa kontrola nad zawartością automatów wydających a najnowsze oprogramowanie automatycznie wyłapuje deficyt produktów i wysyła informację że należy uzupełnić automaty BHP.

Magazyn 24h

Stałe wydawanie produktów BHP jest możliwe dzięki usłudze magazyn24h. W jej zakres wchodzi całodobowa obsługa automatów wydających, co osiągane jest za pomocą wcześniej wspomnianego oprogramowania IDS. Pozwala ono na sprawne zarządzanie automatem vendingowym z aplikacji na smartfonie czy komputerze. System operacyjny umożliwia kontrolę nad zużyciem produktów, wgląd w stan magazynu oraz powiadamia o konieczności jego uzupełnienia a nasi mobilni magazynierzy dbają o to aby te automaty uzupełnić brakujące rękawice robocze lub okulary ochronne oraz pozostałe artykuły bhp . Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy chcesz ograniczyć wydatki na artykuły MRO, które są niepotrzebne lub nadmiarowe. System pozwala także zindywidualizować dostęp do maszyny w zależności od pracownika, jego funkcji i rangi.

Hurtownia 24h

Firma Bogmar prowadzi również nowoczesny sklep internetowy, w którym zakupić można produkty BHP i MRO do automatów vendingowych lub do magazynu konsygnacyjnego który możemy utworzyć na terenie firmy klienta. W hurtowni24h znajduje się sprzęt wykorzystywany do różnych branż: od ubrań ochronnych takich jak maski i rękawice, przez chemię techniczną, po elektronarzędzia typu wiertarko-wkrętarki. Produkty, dostępne w naszej ofercie, pochodzą od renomowanych marek światowych, np. Ansell, Metabo czy Uvex..

Stawiamy na ekologię!

Automaty vendingowe to urządzenia pozwalające na oszczędność nie tylko pieniędzy, lecz także energii. Mając na uwadze ekologiczne atuty samej maszyny, postanowiliśmy dotrzymać jej kroku, dlatego stawiamy na produkty MRO wielorazowego użytku. W związku z tym w zakres serwisu automatów BHP Bogmar wchodzi kilka dodatkowych usług Jak pranie rekawi roboczych, czyściwa i oczywiście odzieży roboczej.

Narzędziownia 24h

Usługa ta polega na wydawaniu i zwracaniu produktów MRO, których pracownicy już nie potrzebują. Warto jednak zaznaczyć, że sprzęt ten musi być w dobrym stanie, aby nadawać się do ponownego użytku. Tak jak w przypadku pozostałych naszych usług, pracownicy mogą pobierać i oddawać produkty przez całą dobę.

Rental 24h

Stawiając na ekologię, proponujemy także usługę wypożyczania produktów. Nie zawsze trzeba kupować sprzęt BHP na własność, by cieszyć się jego obecnością w firmie. W przypadku niektórych produktów, np. elektronarzędzi, możliwy jest ich wynajem. Bardzo często usługa ta dotyczy również odzieży roboczej. Możliwa jest też opcja prania rękawic których obieg kontrolowany jest za pomocą automatu wrzutowego C120, które to rękawice ochronne następnie mogą zostać ponownie użyte, pod warunkiem, że spełnią standardy jakości i bezpieczeństwa.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie Bogmar?

Firma Bogmar nie tylko prowadzi sklep z produktami BHP innych marek i serwis automatów BHP, lecz także samodzielnie produkuje odzież roboczą, oferując usługę szycie24h. Tą specjalizacją trudnimy się od ponad 30 lat – mamy na koncie wyprodukowanie ponad miliona sztuk odzieży, co świadczy o naszym imponującym doświadczeniu w tym zakresie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszej oferty na stronie internetowej.

Magazyn konsygnacyjny

Dla produktów o dużych gabarytach możemy stworzyć magazyn konsygnacyjny, którego obsługą w wybranych dniach i godzinach lub 24h/7 zajmie się nasz magazynier. To jeden z najskuteczniejszych sposobów ograniczania kosztów logistycznych. Wszystkie aspekty usługi zostaną szczegółowo określone w umowie.

Program lojalnościowy PREMIA

Zakup naszych produktów premiujemy punktami, które można wymieniać na nagrody. Jedną z nich jest karta SODEXO, którą będziemy doładowywać kwotami adekwatnymi do ilości zgromadzonych punktów.

Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom stały dostęp do produktów PPE i MRO, zyskać pełną kontrolę nad wydaniami i zwrotami, zoptymalizować koszty produkcji i logistyki oraz zwiększyć proekologiczność procesów, skontaktuj się z nami. Porozmawiamy i wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.