Kontakt

Automat BHP Wrzutnia C240
Automat BHP Wrzutnia C240
Zobacz szczegóły

Automat BHP Wrzutnia C240

Wrzutnia C240 stanowi synergiczne dopełnienie automatu vendingowego BHP. Urządzenie wrzutowe skutecznie rozwiązuje problemy związane z zużytymi produktami w zakładzie pracy. Pozwala pracownikowi pobrać nowy produkt PPE/MRO dopiero po oddaniu zużytego. Innowacyjna Wrzutnia C240 jest dostępna w sprzedaży i w opcji najmu długoterminowego.


Wrzutnia C240 + automat wydający = synergia współpracy

Wrzutnia C240 jest automatem pomocniczym (OEM) dla dowolnego automatu vendingowego BHP z naszej oferty, wyposażonego w panel użytkownika typu MASTER. Panel zainstalowany w automacie głównym typu MASTER zapewnia wygodne i intuicyjne zarządzanie zarówno urządzeniem wydającym, jak i wszystkimi automatami wrzutowymi. Do każdego urządzenia typu MASTER można podłączyć aż 14 Wrzutni C240!


Zużycie produktów niższe nawet o 20%

Wrzutnia C240 działa na zasadzie „zwróć zużyty produkt, aby pobrać nowy”. Pracownik, który chce pobrać nowy artykuł PPE/MRO, musi najpierw oddać ten zużyty. W przeciwnym razie wydanie z automatu BHP nie nastąpi. Wrzutnia C240 jest w stanie przyjąć produkt dowolnego typu o pojemności do 120 litrów. Niezależny system wideo rejestruje każdy zwrot. W efekcie Wrzutnia C240:

 • gwarantuje 100% kontrolę nie tylko nad wydaniami, ale również nad zwrotami,

 • przyczynia się do obniżenia zużycia produktów PPE/MRO w firmie nawet o 20%,

 • zwiększa poczucie odpowiedzialności pracowników za pobrane artykuły,

 • ogranicza zwracanie przez pracowników nie do końca zużytych produktów,

 • dostarcza szczegółowe dane o zwrotach do wykorzystania w analizach i raportach.


Rozwiązanie przyjazne dla człowieka i środowiska

Bezawaryjna, energooszczędna i intuicyjna w obsłudze Wrzutnia C240 została zaprojektowana z myślą i o człowieku, i o środowisku naturalnym. Proces zwrotu jest szybki i bezproblemowy – klapa załadunkowa otwiera się automatycznie. Nie ma szans, że pracownik przegapi moment zwrotu albo nie będzie wiedział, co robić. Wewnątrz automatu wrzutowego znajduje się specjalny pojemnik na zużyte artykuły. Automatyczną segregację produktów można rozszerzyć o usługę Narzędziownia24h, która polega na „ręcznej” kontroli zwróconych artykułów przez nasz zespół w celu oceny ich stanu i podjęcia decyzji o ich dalszym losie. Dzięki Wrzutni C240:

 • znacząco zmniejszasz ślad węglowy,

 • redukujesz koszty utylizacji produktów,

 • możesz zadbać o należytą segregację i recykling odpadów,

 • oszczędzasz energię – pobór prądu jest minimalny.


Wsparcie w utrzymywaniu porządku

Wrzutnia C240 to nieocenione wsparcie w dbałości o porządek na terenie hali produkcyjnej i całego zakładu pracy. Dzięki dostępności automatu wrzutowego, Twoi pracownicy nareszcie przestaną zostawiać zużyte produkty w przypadkowych miejscach, rzucać je na podłogę czy wyrzucać do nieodpowiednich pojemników na odpadki. Dodatkową korzyścią jest oszczędność czasu – pracownicy nie będą musieli go tracić na wędrówki do magazynów czy poszukiwania właściwych koszy na śmieci.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość [mm]

1890

Szerokość [mm]

700

Głębokość [mm]

700

Użytkowe

Pojemność

120 l

Ładowność

do 60 kg*

Warunki środowiskowe

Temperatura pracy [°C]

5 – 40

Wilgotność 

do 70%


* Maksymalne obciążenie dla zastosowanego kosza na zawracana produkty.


 

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

 • Prowadzimy sprzedaż i wynajem automatów vendingowych i wrzutowych.

 • Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wydających i wrzutowych.

 • Zapewniamy wiele usług komplementarnych, jak rental odzieży roboczej, pranie rękawic czy weryfikację zwróconych artykułów pod kątem
  przydatności do użycia/utylizacji.

 • Dostarczamy wysokiej klasy produkty MRO do automatów vendingowych klientów – można je zamówić online w sklepie internetowym Hurtownia24h.eu.

Zachęcamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą pełną ofertą.