Kontakt

Magazyn BHP

Magazyn24h to usługa kompleksowego monitorowania i uzupełniania produktów w automatach rozmieszczonych w fabrykach klientów – zainstalowanych tam w ramach abonamentu. Nasze automaty vendingowe mogą wydawać wszelkiego rodzaju produkty (artykuły BHP, MRO i wiele innych), które są niezbędne do zapewnienia ciągłości dostaw w działach produkcji.

Usługę Magazyn24h świadczymy i rozwijamy nieprzerwanie od 2012 roku. Od 2021 roku ma formę abonamentową. Na życzenie możemy utworzyć magazyn konsygnacyjny dla produktów o dużych gabarytach. Obsługą w wybranych dniach i godzinach lub na wszystkich zmianach zajmie się nasz magazynier.

Magazyn bhp

Jak to działa?

 1. Ustalamy produkty, jakie mają być wydawane.
 2. Przeprowadzamy audyt zalecanej ilości automatów.
 3. Instalujemy automaty na terenie zakładu produkcyjnego.
 4. Szkolimy naszych terenowych, mobilnych magazynierów z produktów, które będą uzupełniane w automatach.
 5. W celu zapewnienia gwarancji dostaw, tworzymy bufor produktów w naszym magazynie na okres 3 miesięcy. Od tego czasu nasi logistycy stale dbają o to, żeby zapas produktów znajdował się na określonym poziomie.
 6. Część zamówionych towarów dostarczamy do naszych lokalnych magazynów (zobacz mapkę i znajdź najbliższy magazyn), aby dostawy do automatów klienta były realizowane w możliwie najkrótszym czasie.
 7. Nasi mobilni magazynierzy przez całą dobę monitorują i uzupełniają produkty w automatach – dla bezpieczeństwa Twojej produkcji.
 8. Nie rzadziej niż co 6 miesięcy proponujemy audyty i testy poparte raportami w celu optymalizacji usługi i dalszego zmniejszania kosztów produkcji.

Dlaczego warto?

 • Gwarancja wydawania produktów idealnie dopasowanych do stanowisk pracy
 • Pełna kontrola nad wydawanymi produktami
 • Całodobowy dostęp do potrzebnych produktów
 • Oszczędności na poziomie nawet 55%

Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora opłacalności, który pozwala oszacować potencjalne

Magazyn konsygnacyjny (depozytowy, call-off stock)

ZOBACZ >>>