Kontakt

Bogmar BB – PONAD 30 lat historii

Poznaj nas!

Od ponad 30 lat dostarczamy produkty i usługi z zakresu BHP oraz doradzamy przy wdrażaniu optymalnych rozwiązań. Nasze artykuły codziennie trafiają do tysięcy pracowników z Polski i całej Europy, gwarantując ciągłość dostaw w działach produkcji oraz oszczędności na poziomie nawet 55%.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową, całodobową obsługę: od zainstalowania automatów wydających na terenie firmy, przez monitoring zapasów i regularne dostawy potrzebnych produktów, po rental odzieży, rękawic, czyściw i narzędzi. Nasze Usługi24h to szeroka gama rozwiązań, z których korzystać można łącznie lub niezależnie.

Bogmar BB – BHP, MRO, automaty vendingowe BHP

Jakie były nasze początki?

Historia Bogmar rozpoczyna się w 1988 roku w Bielsku-Białej. Byliśmy wówczas małą, rodzinną firmą, która rozpoczęła produkcję odzieży roboczej i rękawic. Przez kolejne lata zdobywaliśmy doświadczenie i uważnie obserwowaliśmy, jak zmieniają się potrzeby i problemy przedsiębiorstw. Naturalną reakcją stało się rozszerzenie oferty o produkcję i dystrybucję środków ochrony pracy. Obecnie dysponujemy nowoczesnym budynkiem, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przełomowym momentem w historii naszej firmy było uruchomienie w 2012 roku innowacyjnej usługi Magazyn24h, polegającej na stałym monitorowaniu i uzupełnianiu środków ochrony pracy w automatach vendingowych, rozmieszczonych w fabrykach klientów. Od 2021 roku usługa ma formę abonamentową. Bezustannie poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania.

Zaufało nam wiele znanych, krajowych i zagranicznych firm, szczególnie z branży AGD, automotive, FMCG, budowlanej, wydobywczej i transportowej.

O nas
About Image
About Image

USŁUGI24H – REWOLUCJA W ZARZĄDZANIU PRODUKTAMI

About Image

Z myślą o klientach oczekujących rzeczywiście kompleksowego podejścia i całodobowej opieki, zaprojektowaliśmy Usługi24h. Oferujemy szereg nowatorskich rozwiązań, stanowiących odpowiedź na zróżnicowane problemy i potrzeby związane z zarządzaniem artykułami BHP (i nie tylko) w firmach.

Zakup lub wynajem wielofunkcyjnego automatu lub szafy wydającej artykuły BHP

Zaopatrywanie i uzupełnianie produktów BHP w automatach vendingowych

Wypożyczanie produktów, takich jak: rękawice robocze, odzież robocza, elektronarzędzia, czyściwa

Monitoring, uzupełnianie, zwracanie produktów ponownego użytku do automatu wydającego

Nowoczesny sklep internetowy z artykułami PPE i MRO od wielu renomowanych marek

Profesjonalne szycie rękawic i odzieży roboczej, odzież mundurową i artykułów reklamowych

Usługi24h to gwarancja stałej dostępności używanych przez pracowników produktów, pełna kontrola wydań, minimalizacja kosztów logistycznych, brak stoków magazynowych oraz dbałość o środowisko, dzięki redukcji generowanych odpadów.


JAKOŚĆ

W trosce o najwyższą jakość usług wdrożyliśmy systemy ISO 9001 oraz AQAP 2110. Pobierz potwierdzenie certyfikatów. Niezawodność naszych wyrobów potwierdzają również inne certyfikaty: dla ubrań BEST i MULTIPROTEKTOR, a dla rękawic – RDWOINA i RLICO. Zapoznaj się z naszymi referencjami.

O nas

NIEZALEŻNOŚĆ

Własne szwalnie produkcyjne rozmieszczone w kilku miejscach w Polsce.

Własna pralnia działająca zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Własne marki produktów BHP oraz współpraca z czołowymi dystrybutorami.

30 +

Lat

Doświadczenia

Bogmar

Produkty BHP, automaty wydające BHP, maszyny BHP, automaty wendingowe

Firma Bogmar dostarcza produkty BHP od przeszło 30 lat. Zaufało nam dotąd wiele znanych, krajowych i zagranicznych firm z branży AGD, automotive, FMCG, budowlanej, wydobywczej czy transportowej.