Kontakt

AUTOMATY WYDAJĄCE – REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE W 100% POLSKIEJ PRODUKCJI

Automaty wydające BHP, inaczej nazywane automatami vendingowymi, stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm z branży: AGD, budowlanej czy automotive. Pozwalają one na stały dostęp do produktów i usprawniają pracę w każdej placówce, w której zatrudnia się dużo pracowników. Firma Bogmar oferuje przemysłowe automaty wydające, za których produkcję odpowiada Polski wytwórca Asd Systems. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, a nasze produkty spełniają standardy jakości ISO i AQAP. Jeżeli poszukujesz skutecznego i innowacyjnego rozwiązania dla swojej fabryki, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Bogmar. W naszej ofercie znajdziesz też usługę U24h idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jak działają automaty vendingowe BHP?

Są to urządzenia samoobsługowe o zautomatyzowanym mechanizmie, którymi zarządzać można poprzez internetową aplikację IDS. System operacyjny pozwala na kontrolę zużycia produktów, dostarczając informacji o konieczności ich uzupełnienia. Aplikacja umożliwia też nałożenie dziennych limitów na dystrybucje konkretnego produktu, dlatego nie trzeba obawiać się o nadmierną eksploatację zawartości maszyny vendingowej. Ponadto pozwala na zindywidualizowanie dostępu do produktów MRO w zależności od stanowiska pracownika i określonego przez niego wcześniej zapotrzebowania. Oznacza to, że pracownik będzie mógł pobierać wyłącznie te produkty, które zostały do niego przypisane z góry określonym limitem. W artykuły BHP z automatów zaopatrywać się można poprzez karty RFID albo kod PIN.

Bogmar – podstawowe informacje

Oferta

Oferujemy szeroką gamę automatów vendingowy PPE i MRO różniących się m.in. wielkością, designem czy sposobem wydawania produktów. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność pod koniec lat 80 od produkcji odzieży roboczej i rękawic BHP i z biegiem lat rozwinęła zakres wytwarzanego sprzętu BHP. Dlatego, oprócz automatów wydających, dystrybuujemy także, tworzone przez specjalistów Bogmar, ubrania ochronne. Zapewniamy bogaty wybór specjalistycznego sprzętu do maszyn vendingowych: od artykułów ściernych i tnących przez chemię techniczną po artykuły malarskie czy biurowe. W przypadku automatów do rękawic możemy pochwalić się dostępność światowej klasy produktów, takich marek jak Ansell, 3M, Uvex, Mapa, W24h, ATG, Guide, Lebon, Honeywell i wiele innych.

Ponadto naszym Klientom proponujemy skorzystanie z naszego programu lojalnościowego PREMIA. Kupując sprzęt do wyposażenia automatu vendingowego zdobywasz określoną ilość punktów, w momencie jak uzbierasz ich określoną pulę, to w ramach gratyfikacji otrzymujesz produkty z firmy Bogmar.

O nas

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży produkującej sprzęt BHP o różnorodnym charakterze. Mamy zaszczyt produkować artykuły umundurowania dla Wojska Polskiego, a w 2015 uzyskaliśmy chlubny tytuł firmy roku. Stawiamy na nowoczesność, dlatego wdrożyliśmy opcję bezproblemowych zamówień za pośrednictwem strony internetowej hurtownia24h.eu.

Korzyści z posiadania automatów wydających

  • Stały dostęp do produktów

Stały 24h dostęp do produktów, niezależnie od pory dnia, jest szczególnie ważny w przypadku pracy zmianowej.

  • Wzrost sprawczości u pracowników

Pracownicy muszę określać swoje zapotrzebowanie na dany produkt najczęściej w skali miesiąca. Oznacza to, że będą musieli wykazać się samodzielnością, która wpływa na wzrost efektywności w pracy, dodatkowo automaty wydające mogą być zainstalowane bezpośrednio przy stanowisku pracy, co znacznie podnosi efektywność.

  • Kontrola zużycia produktów

System operacyjny aplikacja IDS pozwala na nałożenie limitów na dystrybucję produktów, co minimalizuje prawdopodobieństwo nadużyć pracowniczych. Ponadto wgląd w stan magazynu, który zapewnia aplikacja IDS, umożliwia kontrolę zużycia produktów. Aplikacja wysyła zarówno raporty podsumowujące historię operacji, jak i informujące o ilości produktów.

  • Optymalizacja kosztów

Oszczędność ogromnej ilości produktów BHP oznacza oszczędność pieniędzy dla Twojej firmy – w związku z tym możesz je spożytkować na inne inwestycje. Ponadto maszyna vendingowa jest nie tylko energooszczędna, lecz także nie wymaga zatrudnienia dodatkowej osoby w magazynie. Dlatego automaty vendingowe poprzez swój nowoczesny mechanizm pozwalają na optymalizację kosztów w firmie.

  • Idealna logistyka

Rozmieszczenie automatów vendingowych bezpośrednio na liniach produkcyjnych w fabrykach optymalizuje procesy logistyczne produktów, a przede wszystkim minimalizuje czas pracowników, którzy udają się do magazynów centralnych z różnych miejsc zakładu.

Pobierz katalog
BEHAPOMAT – automat do rękawic
NARZĘDZIOMAT – automat do narzędzi
PRZESYŁKOMAT – automat do przesyłek
AUTOMAT WYDAJĄCY D810
AUTOMAT VENDINGOWY D1080
AUTOMAT WYDAJĄCY L40
AUTOMAT VENDINGOWY F80
TERMINAL MAGAZNOWY T10
t10
WRZUTNIA C240
AUTOMAT VENDING F48COLLING
automat-vendingowy-f48colling
Nazwa automatu D1080 D810 F80 L40
Typ automatu Bębnowy Bębnowy Spiralowy Szafkowy
Maksymalna pojemność 1080 810 1920 40
Maksymalna poj. różnego typu 1080 810 1920 40
Regulacja półek na szerokość TAK TAK TAK NIE
Regulacja półek na wysokość TAK TAK TAK TAK
Możliwość zwrotu produktu TAK TAK NIE TAK

Nasze automaty w praktyce

Najważniejsze funkcje automatów wydających

Automaty do wydawania produktów – automaty wydające, maszyny vendingowe, automaty vendingowe

Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym, wykorzystanie automatów wydających usprawnia dostarczanie pracownikom niezbędnych do pracy produktów, m.in.: środków ochrony pracy (rękawic, okularów, półmasek etc.), narzędzi ręcznych i skrawających, materiałów eksploatacyjnych (smarów, artykułów ściernych i metalowych, tonerów etc.) oraz wielu innych materiałów pomocniczych.

ŚRODKI OCHRONY PRACY

ARTYKUŁY ŚCIERNE I TNĄCE

CHEMIA TECHNICZNA

ARTYKUŁY BIUROWE

MATERIAŁY POMOCNICZE

ARTYKUŁY MALARSKIE

ARTYKUŁY ZŁĄCZNE

NARZĘDZIA

ARTYKUŁY SPAWALNICZE

POZOSTAŁE

Stały dostęp do produktów

Automaty pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając dostęp do produktów niezależnie od godzin pracy magazynu.

Personalizacja dostępu i limitów pobrań

System umożliwia pełną kontrolę wydań w zależności od stanowiska pracy, w tym określenie limitów pobrań produktów dla każdego pracownika.

Pełna ewidencja dystrybucji

Dzięki połączeniu automatu z serwerem danych, w każdej chwili można wygenerować raport według dowolnie wybranych kryteriów (pracownik, produkt, ilość, czas, wydział, MPK etc.). Jednocześnie system umożliwia eksportowanie wszelkich danych do arkusza kalkulacyjnego lub do plików obsługiwanych przez programy księgowe.

.

Funkcja regulacji komór

 

Dzięki funkcji regulacji komór na szerokość i wysokość, możliwa jest zmiana wymiarów na każdym etapie eksploatacji automatu, by idealnie dostosować wielkość komory do produktu.

.

Wiele interfejsów sieciowych.

W zależności od infrastruktury sieciowej obiektu, w którym ma pracować urządzenie, możemy je podłączyć do serwera danych za pomocą:

  • interfejsu Ethernet lub LAN
  • Wi-Fi
  • modemu GSM

Obszary największych oszczędności

 Zakupy, logistyka, controlling

spadek zużycia produktów nawet o 50%, automatyczne zawiadomienia o zapotrzebowaniu, łatwe generowanie zamówień i raportów, optymalizacja zapasów i kosztów zakupów, wgląd w zużycie materiałów przez każdego użytkownika.

Produkcja

brak ryzyka przestojów związanych z wyczerpaniem zapasów, stała kontrola przepływu i dostępności produktów, minimalizacja czasu pobrań z magazynu.

Narzędziownia

możliwość pobierania wyłącznie tych produktów, które zostały przypisane danemu użytkownikowi, rejestracja czasu pobrań.

Magazyn

dostępność produktów 24h/7 dni w tygodniu, niższe koszty utrzymania, oszczędność czasu na zamówieniach i uzupełnianiu magazynów, zmniejszenie stanów magazynowych.

Automaty ASD Systems posiadają niespotykane w swojej klasie funkcje i cechy, które wyróżniają je spośród innych rozwiązań rynkowych:

Kompaktowe wymiary

Jedynie 80×80 cm przy pojemności do 810 produktów (model D810)

Rekordowe pojemności

Możliwość załadowania nawet 1080 produktów (model D1080)

Personalizacja wielkości komory

Na miejscu eksploatacji, bez konieczności wymiany bębna czy drzwi

Ekonomiczna eksploatacja

Niskie zużycie prądu – w czasie pracy do 25 W, a w czasie czuwania do 12W

Sprawny serwis

Dzięki modułowej budowie

Szybkie wydawanie

Średni czas pobrania produktu to 15 sekund

Łatwa integracja

Współpraca z wiodącymi systemami operacyjnymi (Windows, Linux)

Specjalistyczne oprogramowanie

Możliwość zarządzania dowolną ilością automatów
z każdego urządzenia z dostępem do Internetu