Kontakt

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!

  uvex logo

  Uvex – produkty najwyższej klasy


  Uvex jest renomowaną marką, która niemal od 100 lat dostarcza na międzynarodowe rynki zaawansowane środki ochrony indywidualnej, takie jak:

  • okulary ochronne – chronią one oczy przed czynnikami zewnętrznymi, które mogą narazić użytkownika na utratę wzroku. Przykładowymi produktami z tej kategorii są okulary spawalnicze UX-OO-WELD BZ3 i okulary ochronne UX-OO-WORKS.
  • rękawice robocze i ochronne – produkty, których zadaniem jest ochrona rąk przed urazami podczas wykonywanej pracy. W tym segmencie świetne są takie artykuły jak Athletic Lite ESD czy seria RUVEX.
  • hełmy ochronne chroniące głowę przed uderzeniami spadających przedmiotów. Do tego celu stworzono linię UX-KAS-PHEOS.
  • wkładki przeciwhałasowe – chronią przed uszkodzeniem słuchu spowodowanym nadmiernym natężeniem dźwięków. W tym celu producent przygotował produkty, takie jak:UX-XACT-FIT czy serię UX-ONEFIT.

  Co cechuje Uvex? Innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość i kładzenie nacisku na rygorystyczne normy, które mają spełniać wyprodukowane wyroby. To właśnie pozwoliło marce na zdobycie zaufania milionów profesjonalistów pracujących na całym świecie. Poznaj markę z nami!

  Rękawice Uvex – wytrzymałość połączona z najwyższą jakością

  Poszukujesz rękawic roboczych, które ochronią Twoje ręce przed urazami podczas wykonywania pracy? Dobrze się składa! Prezentujemy modele od Uvex! Są to artykuły, które umożliwiają bezpieczną pracę, a także niezawodną ochronę przed czynnikami – od przecięcia podczas piłowania drewna, porażenie prądem, po substancje chemiczne. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a rozwiązania zastosowane w rękawicach roboczych spełniają rygorystyczne normy.

  Prezentujemy nasze propozycje rękawic roboczych od Uvex, które pomagają w pracy, bez względu na warunki!

  Uvex

  C500 Foam

  Rękawice antyprzecięciowe od Uvex cechują się niezwykłym komfortem i manualnością, przy tym zachowując swoje właściwości chroniące. Ich dopasowanie do dłoni umożliwia na najwyższą precyzję w pracach manualnych. Nie zawierają silikonu.

  Uvex

  Power protect 1000v

  Przeznaczone dla elektryków. Rękawice lateksowe Power Protect 1000V chronią przed napięciem dzięki dobrej izolacji. Są one bardzo elastyczne, przyjemne w dotyku i odporne na działanie olejów mineralnych.

  Uvex

  U-CHEM 3500

  Rękawice chroniące przed substancjami chemicznymi. Z powłoką z chloroprenu i NBR. Posiadają mankiety i wyściółkę z bawełny zapewniającą optymalny komfort noszenia. Rękawice cechują się spełnianiem najwyższych europejskich norm.

  Phymonic foam

  Seria Phymonic produkowana przez niemiecką firmę Uvex to świetny wybór dla poszukujących optymalnej ochrony przy zachowaniu precyzji działania. Mają piankową powłokę hydropolimerową, a także dobrze odprowadzają wilgoć z dłoni.

  Wkładki przeciwhałasowe od Uvex – 4 sytuacje, w których się przydadzą

  Wkładki przeciwhałasowe  pełnią istotną rolę w ochronie słuchu pracowników przed szkodliwym wpływem głośnych maszyn. Ich skuteczność opiera się na zastosowaniu materiałów o wysokiej izolacyjności dźwiękowej, co pozwala zminimalizować ekspozycję pracowników na uciążliwe hałasy, przyczyniając się do poprawy warunków pracy i ochrony zdrowia. Ten środek ochrony indywidualnej można wydawać za pomocą automatów wydających BHP, które znacząco usprawniają pracę. W jakich branżach będą idealną pomocą?

  • Przemysł i produkcja
   W zakładach produkcyjnych, fabrykach, zakładach przemysłowych oraz w miejscach, gdzie używane są maszyny i/lub narzędzia generujące hałas, pracownicy mogą korzystać z wkładek przeciwhałasowych, aby chronić swoje uszy przed szkodliwym dźwiękiem. Dobre w tym będą XACT-FIT od Uvex.
  • Branża budowlana
   W budowlance intensywne dźwięki związane z pracą maszyn i narzędzi ręcznych powodują potencjalny problem ze słuchem. Wkładki przeciwhałasowe, takie jak Uvex WHISPER mogą zminimalizować ryzyko uszkodzenia słuchu.
  • Lotnictwo
   W środowiskach lotniczych, takich jak lotniska, warsztaty naprawcze samolotów czy hangary, pracownicy są narażeni na głośne dźwięki generowane przez silniki samolotów, maszyny naprawcze i inne urządzenia. Aby ochronić ich przed nimi, można zaopatrywać ich we wkładki przeciwhałasowe. Dobre będą m.in. X-FOLD od Uvex.
  • Służby ratunkowe
   Osoby pracujące w służbach ratunkowych, takie jak straż pożarna, policja czy wojsko, często spotykają się z hałasem. Uvex HI-COM może zapobiec chorobom słuchu. 

  Automaty BHP – wydajne wydawanie produktów Uvex

  Artykuły najwyższej jakości zasługują na wsparcie swojej pracy w iście królewskim stylu. Proponujemy innowacyjne automaty BHP, które mogą pomieścić 810 produktów na niewielkiej powierzchni. Środki ochrony indywidualnej są dostępne dla każdego pracownika. Produkty można limitować, co wpływa na minimalizację ryzyka wystąpienia nadużyć.

  Automaty do dystrybucji artykułów BHP to gwarancja precyzji wydawania takich produktów jak: rękawice, narzędzia i elektronarzędzia. Co cechuje urządzenia?

  Uvex

  Oszczędność
  pieniędzy

  Uvex

  Automat z wbudowanym oprogramowaniem informuje o brakach produktów, przez co kupowane są wyłącznie określone ilości. Pozwala to uniknąć nadmierne wydatki na niepotrzebne w danym okresie artykuły. Automat wydający BHP gwarantuje także energooszczędną pracę – średni pobór mocy wynosi 15W, a jego praca nie wymaga osoby zarządzającej produktami w magazynie.

  całodobowy
  dostęp

  Uvex

  Automat wydający rękawice robocze umożliwia całodobowy dostęp do produktów. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla pracowników w placówkach funkcjonujących systemem zmianowym. Niezależnie od pory dnia lub nocy, mogą oni skorzystać z automatu wydającego. Usprawnia to pracę, a także odciąża pracodawcę od obowiązku całodobowej kontroli.

  wzrost samodzielności
  pracowników

  Uvex
  Pracownik może zdecydować o ilości potrzebnych artykułów, a także ich kategorii. Pozwala to na zwiększenie jego kompetencji miękkich, takich jak: sprawczość, zaangażowanie oraz analityka.

  Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

  Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się
  z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.

   Uvex – najczęściej zadawane pytania

   Uvex – co to za marka?

   Uvex to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji sprzętu ochronnego, takiego jak okulary, kaski, rękawice robocze i odzież, głównie stosowanego w przemyśle i sporcie. Firma znana jest ze swojego zaangażowania w innowacyjne technologie i wysoką jakość swoich produktów.