Kontakt

Automaty wydające Poznań

Współpracujemy z przedsiębiorcami z całego woj. wielkopolskiego w zakresie wynajmu nowoczesnych automatów vendingowych i ich bieżącego zaopatrywania w artykuły BHP, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, odzież roboczą i rękawice oraz inne, potrzebne do pracy produkty. Oddział firmy Bogmar w Poznaniu funkcjonuje od 2014 roku.

Zaprojektowaliśmy Usługi24h, poprzez które zapewniamy Klientom kompleksową, całodobową, zindywidualizowaną obsługę. To szeroka gama rozwiązań, z których korzystać można łącznie lub niezależnie. W zależności do potrzeb i oczekiwań, możemy m.in.:

  • zainstalować automaty wydające w Twojej firmie (sprzedać lub wynająć), które gwarantują stałą dostępność niezbędnych do pracy produktów – w naszym zasięgu jest nie tylko Poznań, ale również miasta ościenne, jak Suchy Las, Luboń, Kostrzyn czy Tarnowo Górne;

  • kontrolować zapasy i regularnie dostarczać potrzebne produkty do automatów (w tym również odzież, rękawice, czyściwa i narzędzia) – lokalni rezydenci Bogmar pracują przez 24h/7, aby w automatach u Klientów nigdy niczego nie zabrakło;

  • monitorować, uzupełniać i odbierać narzędzia ręczne i skrawające, które nadają się do ponownego użycia – w ramach nowoczesnej usługi abonamentowej Narzędziownia24h.

W Poznaniu posiadamy najbardziej rozbudowaną infrastrukturę z magazynem lokalnym o pow. 150 m2 i magazynami automatycznymi, które zasilane są z magazynu centralnego, znajdującego się przy siedzibie naszej firmy w Bielsku-Białej. W efekcie mobilni magazynierzy mogą działać błyskawicznie.

Wszystkie oferowane przez nas maszyny BHP są niezawodne, bezpieczne i energooszczędne oraz cechują się elastyczną konstrukcją, którą można łatwo dopasować do potrzeb – także na późniejszych etapach eksploatacji. Zapewniamy serwis zainstalowanych automatów.

Automaty wydające Poznań

61-017 Poznań, ul. Syrenia 4*

61-016 Poznań, ul. Gdyńska 31/33*

60-965 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956  223/229*

61-017 Poznań, ul. Bałtycka 51*

61-021 Poznań, ul. Gnieźnieńska 32*

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Napisz: poznan@bogmar.net

  • Zadzwoń: +48 539 149 515

 

*Lokalizacje automatycznych magazynów