Kontakt

Automaty wydające dostosowane do Twoich potrzeb!

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!

  Oddział Szczecin

  Automaty vendingowe

  Z myślą o Klientach oczekujących całodobowej opieki i holistycznej obsługi, zaprojektowaliśmy Usługi24h, w których kompleksowo zajmujemy się optymalizacją działań firmy. Ich podstawą jest usługa Automaty24h, umożliwiająca zakup lub wynajem wielofunkcyjnych automatów wydających. Jest to innowacyjny sposób służący do automatyzacji dystrybucji artykułów PPE, narzędzi MRO i wszelkich innych produktów używanych przez pracowników w firmie za pomocą energooszczędnych maszyn vendingowych od ASD Systems. W całej Polsce zainstalowaliśmy setki takich automatów!

  W celu zagwarantowania ciągłości dostaw w działach produkcji oraz wygenerowania oszczędności na poziomie nawet 55%, w 2012 roku rozszerzyliśmy ofertę o usługę monitorowania i zaopatrywania zainstalowanych automatów vendingowych w potrzebne produkty. Nasz mobilny magazynier przez 24h/7 monitoruje i uzupełnia zapasy w szafach vendingowych BHP, aby pracownikom nigdy nie zabrakło niezbędnych do pracy narzędzi. Uzupełniane artykuły są pobierane z lokalnego magazynu w Szczecinie, który zasilany jest z magazynu centralnego w Bielsku-Białej.

  Szczecin – przemysłowe automaty wydające dla każdego przedsiębiorcy

  Nasza oferta to doskonały wybór dla firm, które poszukują rozwiązań optymalizujących pracę magazynu. Od ponad 30 lat dostarczamy produkty i usługi BHP, zapewniając Klientom w pełni kompleksową obsługę. Każdego dnia z naszych rozwiązań korzystają tysiące osób z Polski i Europy. Od 2019 roku jesteśmy dostępni także w Szczecinie, gdzie znajduje się lokalny magazyn Bogmar i działa nasz wykwalifikowany rezydent. 

  Co wyróżnia naszą ofertę?

  Nasz lokalny oddział zapewnia obsługę Klientów z całego woj. zachodniopomorskiego: ze Szczecina, Stargardu, Gryfina, Goleniowa, Nowogardu, Dębna i wielu innych miejscowości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  Automaty wydające Szczecin

  Gdzie znajdziecie automaty wydające w Szczecinie i okolicznych miastach?

  • 70-846 Szczecin, ul. Kniewska 3*
  • 73-110 Stargard, ul. Most Kamienny 7*
  • 73-102 Szczecin, ul. Metalowa 15*

  *Lokalizacja automatycznych magazynów

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

  Beata Trzebiatowska

  szczecin@bogmar.net | +48 572 572 860

  Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.