Kontakt

Automaty wydające dostosowane do Twoich potrzeb!

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!

  Oddział Poznań

  Automaty vendingowe

  Jesteśmy Bogmar BB – spółką z Bielska-Białej, która specjalizuje się od ponad 35 lat w dystrybucji artykułów PPE i MRO za pomocą automatów wydających. Wszystkie oferowane przez nas przemysłowe automaty BHP są niezawodne, bezpieczne i energooszczędne. Co więcej, cechują się elastyczną konstrukcją, którą można łatwo dopasować do potrzeb – także na późniejszych etapach eksploatacji. Zapewniamy nieprzerwany serwis zainstalowanych automatów.

  Współpracujemy z przedsiębiorcami z całego woj. wielkopolskiego w zakresie wynajmu nowoczesnych automatów vendingowych i ich bieżącego zaopatrywania w artykuły BHP, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, odzież roboczą i rękawice oraz inne, potrzebne do pracy produkty. Oddział firmy Bogmar w Poznaniu funkcjonuje od 2014 roku.

  Poznań – automaty wydające i usługi rozszerzające ich działanie

  Zaprojektowaliśmy Usługi24h, poprzez które zapewniamy Klientom kompleksową, całodobową, zindywidualizowaną obsługę. To szeroka gama rozwiązań, z których korzystać można łącznie lub niezależnie. W zależności do potrzeb i oczekiwań, możemy m.in.:

  W naszym zasięgu jest nie tylko Poznań, ale również miasta ościenne, jak Suchy Las, Luboń, Kostrzyn czy Tarnowo Górne! Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą Państwu więcej informacji!

  Automaty wydające Poznań

  Gdzie znajdziecie automaty wydające w Poznaniu i okolicznych miastach?

  • 61-016 Poznań, ul. Gdyńska 31/33*
  • 61-017 Poznań, ul. Bałtycka 51*
  • 61-021 Poznań, ul. Gnieźnieńska 32*

  *Lokalizacja automatycznych magazynów

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

  Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.