Kontakt

Automaty wydające dostosowane do Twoich potrzeb!

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!

  Oddział ŁÓDŹ

  Automaty vendingowe

  Bogmar BB – jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat tworzy i dostarcza produkty i usługi z zakresu BHP. Naszym flagowym rozwiązaniem są innowacyjne automaty vendingowe, które pozwalają w 100% zautomatyzować proces wydawania różnych artykułów BHP i narzędzi w firmach. W naszym zasięgu jest cała Polska, a w województwie łódzkim działamy od 2015 roku. 

  W naszym portfolio poza automatami vendiungowymi BHP znajdą Państwo: dystrybucję narzędzi, produkcję odzieży roboczej i rękawic, a także usługi związane z pakietem Usługi24h. Ponadto, skupiamy się także na zapewnieniu optymalnego poziomu zapasów w przedsiębiorstwach. Monitorowaniem i uzupełnianiem automatów vendingowych BHP w Łodzi zajmują się nasi  rezydenci w ramach kompleksowej usługi abonamentowej Magazyn24h. Uzupełniane produkty są pobierane z lokalnego magazynu w Łodzi, który codziennie zasilany jest z magazynu centralnego w Bielsku-Białej.

  Automaty wydające – Łódź. Rozwiązanie nowoczesnego przedsiębiorcy

  Współpraca z nami to prawdziwie kompleksowa obsługa, gwarantująca ciągłość dostaw w działach produkcji oraz oszczędności na poziomie nawet 55%. Klientom z woj. łódzkiego oferujemy:

  Posiadamy swój oddział z magazynem lokalnym w Łodzi, który obsługuje przedsiębiorców z całego woj. łódzkiego: Łodzi, Pabianic, Strykowa, Brzezin, Aleksandrowa Łódzkiego i innych miast ościennych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  Automaty wydające Łódź

  Gdzie znajdziecie automaty wydające w Łodzi i okolicznych miejscowościach?

  • 90-001 Łódź, ul. Dowborczyków 18*
  • 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Romana Dmowskiego 30E*
  • 95-050 Konstantynów Łódzki, ul. Kościelna 10*

  *Lokalizacja automatycznych magazynów

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

  Radosław Siejka

  lodz@bogmar.net | +48 539 539 170

  Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.