Kontakt

Automaty wydające dostosowane do Twoich potrzeb!

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!

  Oddział Gdynia

  Automaty vendingowe

  Bogmar BB – pewnie zastanawiasz się co to za firma? Odpowiadamy! Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych, wielofunkcyjnych, energooszczędnych automatów vendingowych BHP. Nasze 35-letnie doświadczenie w dostarczaniu produktów i usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy gwarantuje ofertę najwyższej jakości oraz znajomość problemów występujących w danej branży. Oddział w Gdyni uruchomiliśmy w 2017 roku.

  Współpraca z Bogmar BB daje pewność faktycznie kompleksowej obsługi i opieki przez całą dobę. Oferujemy wynajem kompaktowych automatów vendingowych, szkolenie z obsługi maszyn i systemu IDS, monitorowanie i uzupełnianie produktów w szafach BHP oraz serwis urządzeń i wsparcie w przekonfigurowaniu pod specyfikę dystrybucji.

  W ramach usługi Rental24h wynajmujemy i serwisujemy elektronarzędzia, odzież roboczą i ochronną, rękawice i czyściwa, co pozwala firmom zoptymalizować koszty i zagwarantować pracownikom stały dostęp do niezbędnych narzędzi pracy – w idealnym stanie technicznym.

  Automaty wydające – Gdynia. Świetnie automatyzują pracę.

  Oferujemy innowacyjne automaty vendingowe BHP, które dostarczamy z postsprzedażową ofertą serwisową. Automaty vendingowe, które możemy monitorować przez 24h/7 i na bieżąco zaopatrywać w dowolnie wskazane artykuły BHP, narzędzia lub inne produkty. Oprócz sprzedaży/wynajmu automatów wydających i ich instalacji, proponujemy:

  Zapewniamy obsługę przedsiębiorców z Gdyni, Sopotu, Redy, Rumii, Rewy, Kosakowa, Kamienia, Bojanowa, Kielna, Wejherowa i całego woj. pomorskiego. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, aby dowiedzieć się więcej!

  Automaty wydające Gdynia

  Nasze automaty wydające w Gdyni i okolicznych miejscowościach:

  • 81-029 Gdynia, ul. Północna 11*
  • 81-366 Gdynia, ul. Czechosłowacka 3*
  • 81-061 Gdynia, ul. Hutnicza 53b*

  *Lokalizacja automatycznych magazynów

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

  Beata Trzebiatowska
  gdynia@bogmar.net | +48 572 572 860

  Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.