Kontakt

Automaty wydające dostosowane do Twoich potrzeb!

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!

  Oddział Gdańsk

  Automaty vendingowe

  Bogmar BB – dystrybutor polskich automatów wydających. Posiadamy  35 lat doświadczenia w dostarczaniu produktów i usług z zakresu BHP. Nasz oddział w Gdańsku funkcjonuje od 2008 roku. Zainstalowaliśmy dotąd setki nowoczesnych automatów vendingowych na terenie całej Polski – również na obszarze woj. pomorskiego. Wszystkie nasze automaty wydające artykuyły BHP posiadają najniższą klasę energetyczną. Są przyjazne dla środowiska i firmowego budżetu. Pomimo kompaktowych rozmiarów, oferują ogromne pojemności z możliwością dostosowania komórek (w dowolnym momencie) do specyfiki wydawanych produktów.

  Posiadamy także w naszej ofercie Usługi24h – pakiet, który optymalizuje działania firmy pod kątem: automatyzacji wydawania artykułów BHP, zaopatrywania firmy w produkty, rental narzędzi, czyściw i rękawic roboczych. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

  Automaty wydające – Gdańsk. Do usług!

  Zapewniamy kompleksową obsługę. Nie tylko wynajmujemy automaty vendingowe BHP, ale także:

  Współpracujemy z przedsiębiorcami z Gdańska, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Kowali, Żukowa czy Pszczółek. Przekonaj się i Ty – dowiedz się więcej!

  Automaty wydające Gdańsk

  Nasze automaty wydające w Gdyni i okolicznych miejscowościach:

  • 80-058 Gdańsk, ul. Trakt Świętego Wojciecha 215B*
  • 80-299 Gdańsk, ul. Nowy Świat 20a*
  • 80-701 Gdańsk, ul. Ku Ujściu 4*

  *Lokalizacja automatycznych magazynów

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

  Beata Trzebiatowska
  gdansk@bogmar.net | +48 572 572 860

  Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.