Witaj na stronie bogmar.net.pl! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt telefoniczny

Kontakt e-mail

Lokalizacja

ul. Sobieskiego 160, Bielsko-Biała
Fundusze unijne
+ zobacz

bogmar-zaprezentuje-swoje-rozwiazania-w-niemczech

Bogmar zaprezentuje swoje rozwiązania w Niemczech

Podczas Targów Technologii Produkcji NORTEC 2020 zaprezentujemy europejskiej publiczności polskie automaty wydające ASD Systems oraz usługę Magazyn 24h.

Odbywające się w Hamburgu Targi NORTEC są jedną z najważniejszych w Europie imprez, poświęconych technologii produkcji. Udział w wydarzeniu stanowi bezcenną okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, pokazania swoich rozwiązań niemieckim i północnoeuropejskim odbiorcom oraz poznania aktualnych i nadchodzących trendów w dziedzinie technologii produkcji. Na targach spotkać można osoby decyzyjne z wielu rozpoznawalnych przedsiębiorstw z branży automotive, lotniczej, stoczniowej, medycznej, maszynowej czy elektrotechnicznej z Niemiec i całej Europy Północnej.
Firma Bogmar Bogusława Bryczek od przeszło 30 lat dostarcza produkty BHP dla polskich i zagranicznych odbiorców. W 2012 roku rozszerzyliśmy ofertę o zaawansowane technologicznie, kompleksowe rozwiązania z zakresu monitorowania i wydawania środków ochrony pracy, które zapewniają przedsiębiorstwom produkcyjnym wszechstronne korzyści. Idea Targów NORTEC w pełni wpisuje się w prowadzoną przez nas działalność.
Podczas tegorocznych Targów NORTEC (21-24 stycznia 2020) zaprezentujemy przedstawicielom niemieckich (i nie tylko) zakładów produkcyjnych automaty vendingowe polskiego producenta – firmy ASD Systems oraz usługę Magazyn24h (Lager24h). Magazyn24h to profesjonalna usługa całodobowego monitorowania i wydawania produktów za pomocą innowacyjnych maszyn wydających. Połączenie niezawodnych automatów z doświadczeniem kadry i indywidualnie dopasowanymi rozwiązaniami, pozwala generować oszczędności na poziomie nawet 55%. Na targi zabieramy flagowe urządzenia ASD Systems:
Automat D810 Pro – o imponującej pojemności, mimo bardzo małej przestrzeni, mogący wydawać nawet 810 rożnych produktów;
Automat L40 – zaprojektowany z myślą o wydawaniu produktów wielkogabarytowych.
Do zobaczenia w Hamburgu, Hala A1, stoisko 731 !