Witaj na stronie bogmar.net.pl! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt telefoniczny

Kontakt e-mail

Lokalizacja

ul. Sobieskiego 160, Bielsko-Biała
Fundusze unijne
+ zobacz

Magazyn24h

Usługa Magazyn24h jest z powodzeniem świadczona w naszej firmie od 2012 roku. Polega ona na kompleksowym monitorowaniu i uzupełnieniu produktów w automatach rozmieszczonych w fabrykach. Dzięki temu Twoi pracownicy mają dostępne produkty 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Magazyn24h To profesjonalna usługa całodobowego monitorowania i wydawania produktów za pomocą automatu wydającego.

Intuicyjny system IDS w połączeniu z najnowszej generacji automatami tworzy Magazyn24h – usługę na najwyższym poziomie. Działanie przemysłowych automatów wydających bazuje na najnowszych technologiach. Niewielkie gabaryty urządzeń idealnie rozwiązują problem ograniczonej przestrzeni magazynowej. Menu automatów zostało skonstruowane tak, aby pobieranie produktu trwało maksymalnie 15 sekund. Bezpośrednie połączenie z systemem IDS zapewnia doskonałą przejrzystość i kontrolę zużywanych produktów. Największą korzyścią automatyzacji wydań artykułów BHP i innych produktów jest możliwość wnikliwego ewidencjonowania pobrań, a tym samym – łatwe monitorowanie kosztów. Opcje konfiguracyjne oprogramowania raportującego pozwalają na tworzenie własnych, wnikliwych analiz, ułatwiających pracę w działach: zakupów, magazynu, bezpieczeństwa i higieny pracy, controlingu, a przede wszystkim produkcji i utrzymania ruchu. W ramach systemu IDS Magazyn24h, zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą całodobowe monitorowanie stanów magazynowych w automatach i bieżące uzupełnianie zapasów. Zapewniamy dostępność produktów 24h/7!

USŁUGA MAGAZYN24 = UDOWODNIONE OSZCZĘDNOŚCI NA POZIOMIE NAWET 45-55%

System IDS Magazyn24h
WYGODNE ZARZĄDZANIE PRZEZ INTERNET

W ramach obsługi, dostarczamy oprogramowanie IDS Magazyn24h (Integrated Distribution System), które jest dostępne z dowolnego komputera lub smartfona połączonego z siecią. Każdy użytkownik logujący się do aplikacji zobaczy tylko te dane, do których otrzymał wgląd. System IDS elastycznie dopasowuje się do specyfiki wszystkich grup przemysłowych.

System IDS Magazyn24h - NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

1

Rozbudowany system generowania szczegółowych raportów z wszystkich automatów: eksport plików do Excel/CVS

2

Różne profile zarządzania dla użytkowników aplikacji: Kadry, Magazyn, Kierownik, Szef, Informatyk

3

Panel z możliwością
 generowania wykresów

Automaty do wydawania produktów

Stały monitoring
stanów magazynowych

5

Profil uprawnień umożliwiający
ustalanie różnorodnych limitów pobrań

6

Dostęp do aktualnego stanu magazynowego
z aktualizacją co 5 minut

Na podstawie danych z systemu, na bieżąco uzupełniamy zapasy, dzięki czemu produkty są dostępne 24h/7.

Kompleksowa opieka

– WSPÓŁPRACA BAZUJĄCA NA INDYWIDUALNYM PODEJŚCIU

Magazyn24h to profesjonalna, całodobowa usługa wydawania i uzupełniania produktów pracownikom produkcyjnym za pomocą automatów wydających. Stałe monitorowanie stanów magazynowych przez naszych mobilnych magazynierów gwarantuje bieżące dostarczanie niezbędnych do produkcji materiałów. Dzięki innowacyjnemu podejściu do biznesu i kompleksowej obsłudze – od profesjonalnego doboru produktów, po wdrożenie szaf wydających, pomagamy realnie obniżyć zużycie produktów w Twojej firmie.