Kontakt

Automaty wydające Warszawa

W województwie mazowieckim aktywnie działamy od 2012 roku. Oferujemy automaty vendingowe na wynajem wraz z usługą ich całodobowego monitorowania oraz uzupełniania w artykuły BHP, narzędzia lub inne produkty – zgodnie z życzeniem. Zapewniamy także serwis zainstalowanych szaf, szkolenie z ich obsługi oraz szereg dodatkowych rozwiązań.

Jesteśmy polską firmą z przeszło 30-letnim doświadczeniem w dostarczaniu produktów i usług z zakresu BHP. Nasze rozwiązania codziennie trafiają do tysięcy pracowników, gwarantując ciągłość dostaw i generując oszczędności na poziomie nawet 55%.

Automat wydający umożliwia całodobową dystrybucję produktów używanych przez pracowników. Jest energooszczędny, bezpieczny i łatwo konfigurowalny. Do tej pory wdrożyliśmy ponad 400 nowoczesnych maszyn vendingowych na terenie całej Polski. Współpracujemy z przedsiębiorcami z Warszawy oraz licznych miast ościennych: Pruszkowa, Łomianek, Ząbków, Mińska Mazowieckiego, Piaseczna, Wołomina i wielu innych. W Warszawie posiadamy magazyn lokalny zasilany z magazynu centralnego w Bielsku-Białej oraz mobilnych magazynierów, którzy stale monitorują stany magazynowe i dbają o pełne automaty w zakładach Klientów.

Klientom z woj. mazowieckiego możemy zapewnić indywidualną i kompleksową obsługę w systemie 24h:

  • od profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru optymalnie dopasowanych rozwiązań,

  • przez zainstalowanie automatów wydających na terenie firmy i monitoring zapasów,

  • po bieżące zaopatrywanie maszyn oraz rental odzieży, rękawic, czyściw i narzędzi.

Nasze Usługi24h to bogata gama rozwiązań, które można łączyć ze sobą. Prowadzimy także sklep internetowy Hurtownia24h z szerokim asortymentem artykułów PPE i MRO różnych marek. Produkty zamawiasz na adres firmy lub bezpośrednio do automatów wydających.

Zapraszamy do współpracy. Możemy zainstalować w Twojej fabryce wiele urządzeń dystrybucyjnych, aby każdy pracownik miał swobodny dostęp do potrzebnych produktów.

Automaty wydające Warszawa

02-981 Warszawa, ul. Zawodzie 5*

03-163 Warszawa, ul. Klasyków 36*

05-800 Pruszków, ul. Groblowa 10*

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Napisz: warszawa@bogmar.net

  • Zadzwoń: +48 539 149 548


*Lokalizacje automatycznych magazynów