Kontakt

Automaty wydające Szczecin

Od przeszło 30 lat dostarczamy produkty i usługi BHP, zapewniając Klientom w pełni kompleksową obsługę. Każdego dnia z naszych rozwiązań korzystają tysiące osób z Polski i Europy. Od 2019 roku jesteśmy dostępni także w Szczecinie, gdzie znajduje się lokalny magazyn Bogmar i działa nasz wykwalifikowany rezydent.

Z myślą o Klientach oczekujących całodobowej opieki i holistycznej obsługi, zaprojektowaliśmy Usługi24h. Ich podstawą jest usługa Automaty24h, umożliwiająca zakup lub wynajem wielofunkcyjnych automatów wydających. To innowacyjne, energooszczędne maszyny, służące do automatyzacji dystrybucji artykułów PPE, narzędzi MRO i wszelkich innych produktów używanych przez pracowników w firmie. W całej Polsce zainstalowaliśmy dotąd ponad 400 takich automatów!

W celu zagwarantowania ciągłości dostaw w działach produkcji oraz wygenerowania oszczędności na poziomie nawet 55%, w 2012 roku rozszerzyliśmy ofertę o usługę monitorowania i zaopatrywania zainstalowanych automatów w potrzebne produkty. Nasz mobilny magazynier przez 24h/7 monitoruje i uzupełnia zapasy w szafach BHP, aby pracownikom nigdy nie zabrakło niezbędnych do pracy narzędzi. Uzupełniane artykuły są pobierane z lokalnego magazynu w Szczecinie, który zasilany jest z magazynu centralnego w Bielsku-Białej.

Nasi Klienci mogą liczyć także na:

  • przeszkolenie pracowników i kadry kierowniczej z obsługi automatów i systemu IDS,

  • profesjonalny serwis automatów (reagujemy natychmiast),

  • wsparcie w przekonfigurowaniu automatów pod wydawanie innego typu produktów.

Nasz lokalny oddział zapewnia obsługę Klientów z całego woj. zachodniopomorskiego: ze Szczecina, Stargardu, Gryfina, Goleniowa, Nowogardu, Dębna i wielu innych miejscowości.

Automaty wydające Szczecin

70-846 Szczecin, ul. Kniewska 3*

 73-110 Stargard Szczeciński, ul. Most Kamienny 7*

73-102 Szczecin, ul. Metalowa 15*

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Napisz: szczecin@bogmar.net

  • Zadzwoń: +48 880 880 261

 

*Lokalizacje automatycznych magazynów