Kontakt

Automaty wydające Rzeszów

Od wielu lat dostarczamy produkty, urządzenia i usługi z zakresu BHP. Każdego dnia z naszych rozwiązań korzystają pracownicy z polskich i europejskich fabryk. Działamy w całym kraju. Od 2020 roku jesteśmy dostępni także na Podkarpaciu. W Rzeszowie znajduje się nasz lokalny magazyn, obsługiwany przez wyszkolonego rezydenta Bogmar.

Filarem naszej oferty jest usługa Automaty24h, która polega na sprzedaży lub wynajmie wielofunkcyjnych automatów wydających. To nowoczesne, energooszczędne maszyny, które oferują maksymalne pojemności w kompaktowych rozmiarach. Pozwalają na pełną automatyzację dystrybucji artykułów PPE, narzędzi MRO i wszelkich innych produktów używanych w zakładzie pracy. W całej Polsce zainstalowaliśmy dotąd ponad 400 takich szaf!

Współpraca z nami może mieć formę w pełni kompleksowej obsługi i całodobowej opieki. Z przyjemnością zajmiemy się monitorowaniem i zaopatrywaniem zainstalowanych w Twojej firmie automatów w niezbędne produkty. Nasz mobilny magazynier przez 24h/7 będzie monitorować zapasy w szafach BHP i na bieżąco uzupełniać kończące się artykuły, aby Twoim pracownikom nigdy nie zabrakło potrzebnych do pracy narzędzi. Uzupełniane produkty będą pobierane z lokalnego magazynu w Rzeszowie – zasilanego z magazynu centralnego w Bielsku-Białej. Możesz także liczyć na przeszkolenie personelu z obsługi maszyn i systemu IDS oraz na profesjonalną opiekę serwisową.

Rozpocznij współpracę i zagwarantuj swojej firmie:

  • ciągłość dostaw w działach produkcji,

  • oszczędności na poziomie nawet 55%,

  • niezależność od deficytów kadrowych.

Nasz lokalny oddział zapewnia obsługę Klientów z całego woj. podkarpackiego: z Rzeszowa, Jasionki, Ropczyc, Strzyżowa, Sokołowa Małopolskiego, Leżajska oraz wielu innych okolicznych miast i wsi.

Automaty wydające Rzeszów

36-002 Jasionka k. Rzeszowa*

36-050 Trzeboś k. Rzeszowa, ul. Górna 194*

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Napisz: rzeszow@bogmar.net

  • Zadzwoń: +48 880 880 274


*Lokalizacje automatycznych magazynów