Kontakt

 

Automaty wydające Lublin

Dostarczamy artykuły BHP od ponad 30 lat. Od 2019 roku działamy także na lubelskim rynku, zaopatrując fabryki z Lublina i okolic w produkty i usługi z zakresu BHP. Instalujemy nowoczesne automaty vendingowe i zapewniamy ich bieżące zaopatrywanie w artykuły PPE i MRO używane przez pracowników.

Zaprojektowaliśmy Usługi24h – zestaw nowoczesnych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na kluczowe problemy związane z zarządzaniem produktami wykorzystywanymi w zakładach pracy a automaty wydające Lublin pozwalają zapewniać kompleksową obsługę w systemie 24h/7. W ramach Usług24h oferujemy:

  • sprzedaż lub wynajem automatów vendingowych – kompaktowych, wielofunkcyjnych, energooszczędnych i elastycznych maszyn, które gwarantują stałą dostępność potrzebnych do pracy produktów i dają pełną kontrolę nad ich zużyciem;

  • przeszkolenie załogi z obsługi maszyn BHP i oprogramowania IDS oraz serwis zainstalowanych automatów;

  • monitoring i zaopatrywanie maszyn w produkty – w asortymencie posiadamy artykuły BHP, narzędzia, elektronarzędzia, odzież roboczą, rękawice, czyściwa i wiele innych produktów sprawdzonych firm i marek;

  • dostawę, odbiór i serwis produktów MRO – w ramach nowatorskiej, proekologicznej usługi Narzędziownia24h automaty wydające Lublin zapewniamy stały dostęp do narzędzi ręcznych i skrawających czołowych producentów wraz z opcją regeneracji albo odzyskiwania surowców ze zwracanych przedmiotów.

W naszym zasięgu pozostaje cała Polska. Wdrożyliśmy dotąd ponad 400 szaf vendingowych. W Lublinie posiadamy oddział z magazynem lokalnym, zasilanym z magazynu centralnego w Bielsku-Białej. Lokalny rezydent Bogmar sprawuje opiekę nad automatami zainstalowanymi na obszarze woj. podkarpackiego: w Lublinie, Motyczu, Świdniku, Kalinówce, Nałęczowie oraz w wielu innych, okolicznych miastach i wsiach.

Zagwarantuj działowi produkcji ciągłość dostaw i wygeneruj oszczędności na poziomie nawet 55%. Zachęcamy do kontaktu z oddziałem w Lublinie.

Automaty wydające Lublin

20-479 Lublin, ul. Ciepłownicza 6*

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Napisz: lublin@bogmar.net

  • Zadzwoń: +48 539 539 770

*Lokalizacje automatycznych magazynów