Kontakt

Od ponad 30 lat tworzymy i dostarczamy produkty i usługi z zakresu BHP. Naszym flagowym rozwiązaniem są innowacyjne automaty vendingowe, które pozwalają w 100% zautomatyzować proces wydawania różnych artykułów BHP i narzędzi w firmach. W naszym zasięgu jest cała Polska. W woj. łódzkim działamy od 2015 roku.

Siedziba główna Bogmar znajduje się w Bielsku-Białej (woj. śląskie), jednak posiadamy swój oddział z magazynem lokalnym w Łodzi, który obsługuje przedsiębiorców z całego woj. łódzkiego: Łodzi, Pabianic, Strykowa, Brzezin, Aleksandrowa Łódzkiego i innych miast ościennych.

Współpraca z nami to prawdziwie kompleksowa obsługa, gwarantująca ciągłość dostaw w działach produkcji oraz oszczędności na poziomie nawet 55%. Klientom z woj. łódzkiego oferujemy:

  • nowoczesne automaty wydające na sprzedaż lub wynajem, które umożliwiają całodobową, zautomatyzowaną dystrybucję artykułów PPE, narzędzi MRO lub dowolnych innych produktów, używanych przez pracowników w firmie;

  • monitorowanie i zaopatrywanie automatów w potrzebne produkty – nasz mobilny magazynier na bieżąco kontruje stany magazynowe i uzupełnia zapasy w maszynach vendingowych tak, aby Twoim pracownikom nigdy nie zabrakło narzędzi do pracy;

  • profesjonalny serwis automatów – możesz na nas liczyć w każdej sytuacji, także wtedy, gdy zmieni się rodzaj wydawanych produktów (dzięki elastycznej konstrukcji, możemy szybko dostosować konfigurację automatu);

  • szkolenia z obsługi automatów i zarządzania systemem IDS.

Monitorowaniem i uzupełnianiem zapasów w automatach wydających zajmują się nasi lokalni rezydenci w ramach kompleksowej usługi abonamentowej Magazyn24h. Uzupełniane produkty są pobierane z lokalnego magazynu w Łodzi, który codziennie zasilany jest z magazynu centralnego w Bielsku-Białej.

Warto wiedzieć, że wszystkie nasze automaty BHP charakteryzują się najniższym poziomem poboru energii, co pozwala zoptymalizować koszty firmowe i lepiej dbać o środowisko.

W całej Polsce zainstalowaliśmy dotąd ponad 400 automatów vendingowych!

 

Oddział Łódź

ul. Kościelna

95-050 Konstantynów Łódzki*

(ok. 10 min./10 km od Łodzi)

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

  • Napisz: lodz@bogmar.net

  • Zadzwoń: +48 880 880 272

*Lokalizacje automatycznych magazynów