Kontakt

 

 

W woj. małopolskim działamy od 2016 roku. Nasz oddział w Krakowie zapewnia obsługę Klientów z całego regionu w zakresie instalacji automatów vendingowych oraz ich całodobowego monitorowania i zaopatrywania w artykuły BHP, narzędzia i inne, używane w zakładzie produkty – w zależności od potrzeb.

Oferowane przez nas automaty wydające umożliwiają całodobową dystrybucję używanych produktów w zakładach pracy. To wielofunkcyjne, energooszczędne, bezpieczne i łatwo konfigurowalne maszyny, których do tej pory w Polsce wdrożyliśmy ponad 400! Naszym Klientom zapewniamy indywidualną, kompleksową obsługę w systemie 24h, obejmującą m.in.:

  • doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań,

  • dostawę automatów wydających wraz z ich instalacją na terenie firmy,

  • przeszkolenie pracowników z obsługi szaf i zarządzania systemem IDS,

  • monitoring 24h/7 produktów w automatach BHP,

  • bieżące zaopatrywanie maszyn w kończące się produkty,

  • rental odzieży roboczej, rękawic, czyściw i narzędzi,

  • serwisowanie zainstalowanych szaf i pomoc techniczną.

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Bielsku-Białej. Posiadamy przeszło 30-letnie doświadczenie w branży BHP. Nasze artykuły codziennie trafiają do tysięcy pracowników z polskich i europejskich fabryk. Poprzez dostarczane produkty i usługi gwarantujemy ciągłość dostaw w działach produkcji i oszczędności sięgające do 55%.

Współpracujemy z Klientami z Krakowa, Nowego Sącza, Oświęcimia, Balic, Skawiny, Niepołomic i innych, małopolskich miast. W Krakowie posiadamy magazyn lokalny zasilany z magazynu centralnego w Bielsku-Białej. Znajduje się tu także nasz rezydent, który stale monitoruje stany magazynowe u Klientów i dba o bieżące zaopatrywanie automatów. Również sami pracownicy mogą zamawiać produkty do maszyn vendingowych. Pozwala na to platforma Hurtownia24h – sklep internetowy z szerokim asortymentem artykułów PPE i MRO różnych marek.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych telefonicznie lub poprzez poniższy formularz. Możemy zainstalować w Twojej fabryce dowolną ilość automatów dystrybucyjnych, aby każdy pracownik miał swobodny dostęp do używanych produktów.

Automaty wydające Kraków

32-600 Brzezinka k. Oświęcimia, ul. Górnicza 8*

33-311 Wielogłowy k. Nowego Sącza*

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Napisz: krakow@bogmar.net

  • Zadzwoń: +48 539 149 541


*Lokalizacje automatycznych magazynów