Kontakt

 

Automaty wydające Kielce

Oferujemy innowacyjne produkty i usługi z zakresu BHP wraz z obsługą wdrożeniową i opieką serwisową. Dostarczamy automaty vendingowe, które możemy monitorować przez 24h/7 i na bieżąco zaopatrywać w dowolnie wskazane artykuły BHP, narzędzia lub inne produkty. W woj. świętokrzyskim działamy od 2018 roku.

Jesteśmy polską firmą rodzinną z siedzibą w Bielsku-Białej (woj. śląskie) z przeszło 30-letnim doświadczeniem w branży BHP. Nasze rozwiązania usprawniają pracę i optymalizują koszty w setkach polskich i europejskich fabryk, gwarantując ciągłość dostaw i oszczędności sięgające nawet 55%.

Filarem naszej oferty są wielofunkcyjne automaty wydające, które służą do całodobowej dystrybucji różnego rodzaju produktów używanych w zakładach pracy. Są energooszczędne, niezawodne i bezproblemowe do indywidualnego skonfigurowania. Do tej pory w Polsce wdrożyliśmy ponad 400 takich maszyn – również w woj. świętokrzyskim. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże firmy, jak i przedsiębiorstwa MSP z Kielc, Chęcin, Morawicy, Piekoszowa czy Sobkowa.

Oprócz sprzedaży/wynajmu i instalacji automatów wydających, oferujemy:

  • doradztwo przy wyborze najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań,

  • szkolenie załogi z obsługi szaf i zarządzania systemem IDS,

  • monitoring 24h/7 zapasów magazynowych,

  • bieżące zaopatrywanie automatów w kończące się produkty – w Kielcach posiadamy magazyn lokalny zasilany z magazynu centralnego oraz rezydenta, który sprawuje nadzór nad zapasami w szafach;

  • zamawiania online produktów – poprzez sklep internetowy Hurtownia24h, w którym czeka ogromny wybór artykułów PPE i MRO różnych marek (zamówiony towar może zostać dostarczony bezpośrednio do automatu albo na adres firmowy);

  • wynajem odzieży roboczej, rękawic, czyściw i narzędzi,

  • serwis automatów i produktów wielokrotnego użytku.

W ten sposób zapewniamy Klientom z Kielc i okolic w pełni kompleksową obsługę w systemie 24h/7.

Jeżeli prowadzisz biznes na obszarze woj. świętokrzyskiego i zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z oddziałem w Kielcach. Możesz także skorzystać z poniższego formularza. Odpiszemy w ciągu max. 24h.

Automaty wydające Kielce

25-663 Kielce, ul. Karola Olszewskiego 6*

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Napisz: kielce@bogmar.net

  • Zadzwoń: +48 880 880 279

*Lokalizacje automatycznych magazynów