Kontakt

Automaty wydające Gdynia

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych, wielofunkcyjnych, energooszczędnych automatów vendingowych. Nasze doświadczenie w dostarczaniu produktów i usług z zakresu BHP to już ponad 30 lat! Posiadamy magazyn centralny w Bielsku-Białej oraz sieć magazynów lokalnych i rezydentów w całym kraju. Oddział w Gdyni uruchomiliśmy w 2017 roku.

Współpraca z Bogmar daje pewność faktycznie kompleksowej obsługi i opieki przez 24h/7. Oferujemy wynajem kompaktowych automatów vendingowych, szkolenie z obsługi maszyn i systemu IDS, monitorowanie i uzupełnianie produktów w szafach BHP oraz serwis urządzeń i wsparcie w przekonfigurowaniu pod specyfikę dystrybucji. W ramach innowacyjnej usługi Rental24h wynajmujemy i serwisujemy elektronarzędzia, odzież roboczą i ochronną, rękawice i czyściwa, co pozwala firmom zoptymalizować koszty i zagwarantować pracownikom stały dostęp do niezbędnych narzędzi pracy – w idealnym stanie technicznym.

W Gdyni działają nasi mobilni magazynierzy, którzy dbają o bieżące zaopatrywanie automatów w artykuły BHP, narzędzia i dowolne inne produkty używane w zakładzie pracy. Artykuły do uzupełnień rezydenci pobierają z lokalnego magazynu w Gdyni, który jest codziennie zasilany z magazynu centralnego w Bielsku-Białej. W efekcie szafy BHP są zawsze pełne, a proces wydawania produktów zostaje zautomatyzowany i staje się w 100% niezależny od deficytów kadrowych czy godzin pracy wewnątrzzakładowego magazynu.

W całej Polsce funkcjonuje już ponad 400 wdrożonych przez nas automatów vendingowych. Obecnie mocno skupiamy się na rozwoju na Pomorzu. Tutejszy oddział zapewnia obsługę przedsiębiorców z Gdyni, Sopotu, Redy, Rumii, Rewy, Kosakowa, Kamienia, Bojanowa, Kielna, Wejherowa i całego woj. pomorskiego. Posiadamy także odrębny oddział w Gdańsku.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z najbliższą filią Bogmar.

Automaty wydające Gdynia

Rondo Czechosłowacka 3
81-366 Gdynia*

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Napisz: gdynia@bogmar.net

  • Zadzwoń: +48 572 572 859

*Lokalizacje automatycznych magazynów