Kontakt

Automaty wydające Gdańsk

Jesteśmy dystrybutorem polskich automatów wydających. Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w dostarczaniu produktów i usług z zakresu BHP. Nasza siedziba z magazynem centralnym znajduje się w Bielsku-Białej, jednak od lat rozwijamy ogólnopolską sieć oddziałów. Nasz oddział w Gdańsku funkcjonuje od 2008 roku.

Zainstalowaliśmy dotąd ponad 400 nowoczesnych automatów vendingowych na terenie całej Polski – również na obszarze woj. pomorskiego. Współpracujemy z przedsiębiorcami z Gdańska, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Kowali, Żukowa czy Pszczółek.

Zapewniamy rzeczywiście kompleksową obsługę. Nie tylko wynajmujemy automaty vendingowe, ale także:

  • zaopatrujemy automaty w artykuły BHP, narzędzia lub dowolne inne produkty używane w zakładzie pracy;

  • monitorujemy zapasy – posiadamy lokalnych rezydentów, którzy dbają o to, by w maszynach BHP niczego nie brakowało;

  • wypożyczamy i serwisujemy elektronarzędzia, odzież roboczą i ochronną, rękawice oraz czyściwa w ramach innowacyjnej usługi Rental24h;

  • szkolimy pracowników Klienta z obsługi automatów i systemu zarządzania IDS.

W efekcie szafy zainstalowane w firmach Klientów są zawsze pełne, proces wydawania zostaje zautomatyzowany i uniezależniony od zasobów ludzkich, a pobieranie produktów może odbywać się przez 24h/7. Kończące się artykuły mobilni magazynierzy dostarczają z lokalnego magazynu w Gdańsku.

Wszystkie nasze automaty BHP posiadają najniższą klasę energetyczną. Są przyjazne dla środowiska i firmowego budżetu. Pomimo kompaktowych rozmiarów, oferują ogromne pojemności z możliwością dostosowania komór (w dowolnym momencie) do specyfiki wydawanych produktów.

Automaty wydające Gdańsk

80-067 Gdańsk, ul. Równa 17b*

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Napisz: gdansk@bogmar.net

  • Zadzwoń: +48 539 149 540

*Lokalizacje automatycznych magazynów