Kontakt

Automaty wydające dostosowane do Twoich potrzeb!

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!

  Oddział Kielce

  Automaty vendingowe

  Co wyróżnia Bogmar BB? Jesteśmy polską firmą rodzinną z siedzibą w Bielsku-Białej, jednak jesteśmy także obecni w Kielcach od 2018 roku. Działamy w branży artykułów BHP i automatów vendingowych z ponad 30-letnim doświadczeniem. Nasze rozwiązania usprawniają pracę i optymalizują koszty w setkach polskich i europejskich fabryk, gwarantując ciągłość dostaw i oszczędności sięgające nawet 55%!

  Filarem naszej oferty są wielofunkcyjne automaty wydające, które służą do całodobowej dystrybucji różnego rodzaju produktów używanych w zakładach pracy. Automaty vendingowe BHP dostępne w ofercie Bogmar BB są: energooszczędne, niezawodne i bezproblemowe do indywidualnego skonfigurowania. Do tej pory w Polsce wdrożyliśmy setki takich maszyn. W naszym portfolio znajdziesz także propozycje, które zapewniają kompleksową, całodobową opiekę przedsiębiorstwa.

  Automaty wydający – Kielce. Doskonała inwestycja dla przedsiębiorstw!

  Oferujemy innowacyjne produkty i usługi z zakresu BHP wraz z obsługą wdrożeniową i opieką serwisową. Dostarczamy automaty vendingowe, które możemy monitorować przez 24h/7 i na bieżąco zaopatrywać w dowolnie wskazane artykuły BHP, narzędzia lub inne produkty. Oprócz sprzedaży/wynajmu automatów wydających i ich instalacji, proponujemy:

  Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże firmy, jak i małe, średnie przedsiębiorstwa z Kielc, Chęcin, Morawicy, Piekoszowa czy Sobkowa.

  Automaty wydające Kielce

  Gdzie znajdziecie nasze automaty wydające w Kielcach i ościennych miejscowościach?

  • 25-663 Kielce, ul. Karola Olszewskiego 6*
  • 25-734 Kielce, ul. Jagiellońska 109*
  • 25-214 Kielce, ul. gen. Józefa Hauke-Bosaka 2*

  *Lokalizacja automatycznych magazynów

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Napisz do nas lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

  Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe.