Kontakt

Automat do czyszczenia obuwia

Ozonomat L40

Samoobsługowy automat wydający OZONOMAT L40 jest idealnym urządzeniem do dystrybucji artykułów BHP i MRO. Prosta budowa oraz funkcja regulacji komór pozwala w łatwy i szybki sposób umieszczać nawet do 40 produktów o różnych gabarytach. Urządzenie może być dostosowane pod indywidualne potrzeby klienta, dzięki regulacji półek na wysokość w 4 różnych rozmiarach.

OZONOMAT L40 umożliwia integrację z innymi automatami znajdującymi się w naszej ofercie. Może on pełnić funkcję jednostki pomocniczej dla automatu D1080 lub F80 oraz D810.

OZONOMAT L40

Automaty wydające dostosowane do Państwa potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z nami – porozmawiajmy na temat automatów vendingowych w Państwa firmie. Wypełnij formularz, zostaw swoje imię i numer telefonu – zadzwonimy!

  Ozonomat L40

  Jakie rozwiązania posiada Ozonomat L40?

  Rozwiązania, które zastosowaliśmy w naszym automacie vendingowym optymalizują proces ładowania produktów. Specjalnie przygotowane otwory dają możliwość wewnętrznej instalacji 230V, która zasila przechowywane produkty. Dodatkowo do maszyny można podłączyć czytnik kodów kreskowych.

  Maszyna wydająca posiada specjalne urządzenie ozonujące, które pełni dodatkową ochronę dla odzieży i obuwia ochronnego. W procesie ozonowania produktów nie są stosowane wysokie temperatury, płyny czy szkodliwe substancje chemiczne, co sprawia, że produkty nie zostaną uszkodzone. Higieniczne działanie oczyszczające i dezodoryzujące ELFUR-K polega na ozonowaniu wraz z nanocząsteczkami srebra, co pozwala na usunięcie ponad 99% bakterii, 650 rodzajów grzybów i nieprzyjemnego zapachu. Ryzyko infekcji zostaje prawie całkowicie wyeliminowane a żywotność artykułów wydłużona.

  Połączenie automatu vendingowego wraz z usługą Rental24H daje możliwość wypożyczenia odzieży roboczej i ochronnej pracownikom, jak i wizytatorom/gościom w firmach. Produkty, a w tym obuwie jest w 100% zdezynfekowane i bezpieczne.

  Jakie jest zastosowanie Ozonomatu L40?

  OZONOMAT L40

  Parametry techniczne Ozonomatu L40

  PARAMETRY TECHNICZNE
  Wysokość [mm] 1950
  Szerokość [mm] 1020
  Głębokość [mm] 600
  POJEMNOŚĆ [KOMÓRKI / PÓŁKI JEDNEGO TYPU]
  80 x 400mm 40
  170 x 400mm 20
  260 x 400mm 12+8
  350 x 400mm 8
  INNE
  Temperatura pracy [°C] 5 - 40
  Waga [kg] 200
  Pobór prądu [W] 15
  Napięcie [V] 230 / 1A
  Dopuszczalne obciążenie przy podstawowej konfiguracji bębna [kg] 25 na każdą półkę

  Wypełnij nasz formularz, aby dowiedzieć się więcej!

  Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.