Kontakt

OZONOMAT L40

OZONOMAT L40 – automat do czyszczenia obuwia

 
Samoobsługowy 
automat wydający OZONOMAT L40 jest idealnym urządzeniem do dystrybucji artykułów BHP i MRO. Prosta budowa oraz funkcja regulacji komór pozwala w łatwy i szybki sposób umieszczać nawet do 40 produktów o różnych gabarytach. Urządzenie może być dostosowane pod indywidualne potrzeby klienta, dzięki regulacji półek na wysokość w 4 różnych rozmiarach.

 

 

Opatentowany system skanowania komór zastosowany w naszym automacie vendingowym optymalizuje proces ładowania produktów. Specjalnie przygotowane otwory dają możliwość wewnętrznej instalacji 230V, która zasila przechowywane produkty. Dodatkowo do maszyny można podłączyć czytnik kodów kreskowych.

Maszyna wydająca posiada specjalne urządzenie ozonujące, które pełni dodatkową ochronę dla odzieży i obuwia ochronnego. W procesie ozonowania produktów nie są stosowane wysokie temperatury, płyny czy szkodliwe substancje chemiczne, co sprawia, że produkty nie zostaną uszkodzone. Higieniczne działanie oczyszczające i dezodoryzujące ELFUR-K polega na ozonowaniu wraz z nanocząsteczkami srebra, co pozwala na usunięcie ponad 99% bakterii, 650 rodzajów grzybów i nieprzyjemnego zapachu. Ryzyko infekcji zostaje prawie całkowicie wyeliminowane a żywotność artykułów wydłużona.

 

Funkcja ozonowania może być wykorzystana w przypadku produktów takich jak:

  • buty,
  • sprzęt osobisty, taki jak kaski, ochraniacze i rękawiczki,
  • bandaże i ortezy,
  • urządzenia elektroniczne takie jak piloty, telefony komórkowe czy tablety
  • grzebienie, szczotki, zabawki dla dzieci,
  • i wiele innych.

 

OZONOMAT L40, pozwala na integrację z innymi automatami znajdującymi się w naszej ofercie. Może on pełnić funkcję jednostki pomocniczej dla automatu D1080 lub F80 oraz D810.

Połączenie automatu vendingowego wraz z usługą Rental24H daje możliwość wypożyczenia odzieży roboczej i ochronnej pracownikom, jak i wizytatorom/gościom w firmach. Produkty, a w tym obuwie jest w 100% zdezynfekowane i bezpieczne.