Kontakt

AUTOMAT VENDINGOWY D1080

Automat vendingowy BHP to urządzenie do pobierania produktów MRO, które docenią firmy stawiające na nowoczesne rozwiązania i dbające o ochronę środowiska. Nie tylko usprawni on pracę w Twojej firmie, lecz także pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy. Na rynku występuje wiele modeli i typów automatów vendingowych, jednak to właśnie automat vendingowy D1080 cieszy się największą popularnością. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tego urządzenia, które można zakupić na stronie internetowej firmy Bogmar.

Automat vendingowy D1080 – podstawowe informacje

Automat vendingowy D1080 jest samoobsługową maszyną automatycznie wydającą do 1080 różnych produktów. Ta imponująca pojemność wynika z jego konstrukcji wykorzystującej bęben obrotowy. Urządzenie to nie tylko umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości artykułów na małej powierzchni, lecz także pozwala na konfigurację szerokości i wysokości półek. Za sprawą funkcji regulacji komór możliwe jest stałe dostosowywanie ich układu do wielkości produktów.

Automat vendingowy D1080 to nowoczesna technologia, którą zarządzać można intuicyjnie za pomocą ekranu z 15 dotykowymi przyciskami w wersji basic lub ekranu dotykowego w wersji pro. Z kolei kontrola nad magazynem, czyli zawartością tego urządzenia, możliwa jest za sprawą systemu operacyjnego IDS. Pozwala on na stałe monitorowanie zużycia produktów czy na wgląd w raporty informujące m.in. o zapotrzebowaniu pracowników.

Ten automat vendingowy jest nie tylko bardzo pojemny, lecz także łatwy do załadunku. Dzięki opatentowanemu systemowi skanowania komór ładowanie produktów jest proste i szybkie. Odbywa się ono na dwa sposoby:

  1. Załadunek przez otwarte drzwi to rozwiązanie stosowane najczęściej w przypadku ładowania dużych ilości produktów tego samego typu.
  2. Załadunek przez klapki w drzwiach automatu zalecany jest w sytuacji uzupełniania urządzenia o różne rodzaje artykułów.

Wcześniej wspomniane oprogramowanie IDS pozwala także na zindywidualizowanie dostępu do produktów MRO w automacie vendingowym. Pracownik będzie mógł pobierać sprzęt w zależności od określonego przez niego zapotrzebowania i wyłącznie w ramach dziennego limitu. Do automatu vendingowego D1080 można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat pomocniczy bez panelu użytkownika. Właśnie za pomocą tych elementów do pobierania produktów pracownicy będą mogli korzystać z zawartości automatów.

Korzyści z posiadania automatów vendingowych

Oszczędność pieniędzy

Za sprawą systemu operacyjnego, który wysyła powiadomienia o brakach produktów, kupowane są tylko ich określone ilości. Pozwala to uniknąć wydatków na nadmiarowe i niepotrzebne artykuły. Ponadto automat vendingowy D1080 jest energooszczędny i nie wymaga zatrudnienia dodatkowej osoby do zarządzania produktami w magazynie. Te aspekty sprawiają, że jest to rozwiązanie pozwalające na optymalizację kosztów w firmie.

Dostęp 24/7

Automaty vendingowe umożliwiają stały dostęp do produktów, stanowiąc idealne rozwiązanie dla pracowników na nocnej zmianie. Niezależnie od godziny mają oni możliwość skorzystania z tego urządzania i pobrania potrzebnego im w danym momencie artykułu. Usprawnia to pracę i odciąża pracodawcę od obowiązku całodobowej kontroli.

Wzrost samodzielności u pracowników

Pracownik zobowiązany jest do określenia zapotrzebowania na ilość i rodzaj produktów. Czynnik ten wzmaga poczucie sprawczości i zaangażowanie w pracę.

Oferta Bogmar

Firma Bogmar oferuje nie tylko wiodący na rynku automat vendingowy D1080, lecz także produkty MRO będące jego zawartością. Na stronie internetowej znajdziesz rozmaite artykuły: od ubrań robotniczych i ochronnych takich jak kombinezony i rękawice, przez materiały ścierne i tnące, po chemię techniczną i wiele innych. Za pomocą usługi hurtownia 24 h można bezproblemowo zamówić wszystkie potrzebne firmie artykuły. Ponadto dzięki narzędziowni 24 h możesz zwracać produkty, których pracownicy nie wykorzystali i nie będą już potrzebować. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących tych usług na naszej stronie internetowej Bogmar.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość [mm]

1915

Szerokość [mm]

1110

Głębokość [mm]

1098

POJEMNOŚĆ [KOMORY / PÓŁKI JEDNEGO TYPU]

240 x 160 [mm]

120

160 x 160 [mm]

180

240 x 80 [mm]

240

240 x 53 mm lub 160 × 80 mm lub 80 × 160 mm

360

80 x 80 mm

720

53 x 80 mm

1080

INNE

Temperatura pracy [°C]

5 – 40

Waga [kg] 

750

Pobór prądu [Watt]

stan czuwania: 15 / dystrybucja: 35

Napięcie [V]

230 / 1 A

Dopuszczalne obciążenie
przy podstawowej konfiguracji bębna [kg]

185