Kontakt

WRZUTNIA C240
WRZUTNIA C240
Zobacz szczegóły

Automat vendingowy BHP to urządzenie, które pozwala na bezproblemowy pobór produktów MRO przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Proces ten odbywa się za pomocą kodu kreskowego lub PIN-u, które zostają udostępnione pracownikom danego zakładu pracy. Z kolei automat WRZUTNIA C240 stanowi jego doskonałe uzupełnienie pozwalające na rozwiązanie problemu ze zużytymi produktami. Maszyna umożliwia pobór nowego artykułu dopiero po uprzednim oddaniu tego zużytego produktu PPE lub MRO – jest to ważny z perspektywy ekologii element prowadzenia działalności gospodarczej. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o wrzutni C240, którą zakupić lub wynająć można na stronie internetowej firmy Bogmar.

Automaty vendingowe BHP

Stanowiące substytut magazynu automaty wydające BHP to urządzenia, które docenią firmy stawiające na nowoczesne rozwiązania i dbające o komfort w miejscu pracy. Pracownicy niezależnie od godziny zmiany mogą stale pobierać potrzebne im produkty. Nie oznacza to jednak, że mają do nich nieograniczony dostęp. Dzięki oprogramowaniu IDS pracodawca może nałożyć limity na dystrybucję produktów oraz dostosować dostęp do nich w zależności od stanowiska pracownika i wcześniej określonego przez niego zapotrzebowania.

Urządzenia te stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych zakładów pracy. W przypadku tych drugich warto kupić większą ilość automatów i rozstawić je w różnych miejscach. Zabieg ten poprawia logistykę, która przekłada się na wzrost efektywności pracowników, ponieważ nie muszą oni tracić czasu na przejście do magazynu w celu pobrania produktu.

Automat WRZUTNIA C240 – podstawowe informacje

Wyżej opisane automaty vendingowe pozwalają na szybki pobór produktów. Ale czy można coś zrobić z artykułami wcześniej zużytymi? Automat wrzutowy C200 stanowi odpowiedź na to pytanie. Urządzenie to działa na zasadzie „zwróć produkt, aby pobrać nowy”, przenosząc tym samym kontrolę nad zarządzaniem dystrybucją artykułów MRO na wyższy poziom. Automat ten jest urządzeniem pomocniczym typu OEM i współpracuje z automatami do wydawania produktów wyposażonymi w panel użytkownika typu MASTER. Oznacza to, że pracę tych dwóch typów automatów można uczynić od siebie zależną. Zarządzanie zarówno maszyną wydającą, jak i wrzutnią C200 zapewnia panel użytkownika zainstalowany w automacie głównym typu MASTER. Każde urządzenie typu MASTER pozwala na podłączenie aż 14 automatów wrzutowych, którymi bez problemu steruje.

A jak to wygląda w praktyce?

Pracownicy, którzy potrzebują pobrać nowy produkty, zobowiązani są najpierw oddać ten zużyty. Automat WRZUTNIA C240 gotowy jest przyjąć artykuły dowolnego typu o ogólnej pojemności do 120 litrów. Podsumowując, automat vendingowy BHP nie wyda produktu, jeśli pracownik wcześniej nie odda zużytego.

Klapa załadunkowa automatu WRZUTNIA C240 otwiera się w sposób automatyczny, co sprawia, że zwrot jest nie tylko intuicyjny, lecz także łatwy w obsłudze. Każdy pracownik bez problemu wyczuje moment, w którym może wykonać zwrot. Ponadto system wideo będący elementem urządzania wrzutowego umożliwia dokładną rejestrację zwracanych produktów i działa niezależnie.

Oddane do znajdującego się w tym urządzeniu pojemnika zużyte artykuły można następnie przekazać w ręce pracowników firmy Bogmar, którzy ocenią ich stan i podejmą decyzję o ich dalszym losie. Dzięki wrzutni C240 pracownicy nie będą zostawiać zużytych produktów na terenie zakładu lub wyrzucać ich w przeznaczone do tego miejsca.

Co jeszcze znajduje się w ofercie Bogmar?

Firma Bogmar oferuje nie tylko sprzedaż lub wynajem automatów vendingowych, lecz także ich serwis. W przypadku automatu WRZUTNIA C240 warto skorzystać z usługi narzędziowni 24 h. Polega ona na zwracaniu zużytych produktów MRO lub takich, których pracownicy już nie potrzebują. Pracownicy Bogmar decydują następnie, czy oddane artykuły mogą być ponownie użyte, czy nadają się jedynie do utylizacji. Natomiast w celu zaopatrzenia automatu vendingowego BHP w nowe produkty MRO warto zajrzeć do sklepu internetowego hurtownia24h. Zakupić można tam sprzęt wyłącznie od sprawdzonych dostawców, spełniający standardy bezpieczeństwa. Jest to niezwykle ważne kryterium, ponieważ kiepskiej jakości sprzęt prawdopodobnie nie będzie nadawał się do ponownego użycia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość [mm]

1890

Szerokość [mm]

700

Głębokość [mm]

700

Użytkowe

Pojemność

120 l

Ładowność

do 60 kg*

Warunki środowiskowe

Temperatura pracy [°C]

5 – 40

Wilgotność 

do 70%


* Maksymalne obciążenie dla zastosowanego kosza na zawracana produkty.