Kontakt

Dowiedz się więcej – wypełnij nasz formularz, aby zapytać o szczegóły:
Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Automat vendingowy D1080

AUTOMAT VENDINGOWY D1080

Automat vendingowy BHP to urządzenie do pobierania produktów MRO, które docenią firmy stawiające na nowoczesne rozwiązania i dbające o ochronę środowiska. Nie tylko usprawni on pracę w Twojej firmie, lecz także pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy. Na rynku występuje wiele modeli i typów automatów vendingowych, jednak to właśnie automat vendingowy D1080 cieszy się największą popularnością. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tego urządzenia, które można zakupić na stronie internetowej firmy Bogmar.

Automat wydający D1080 – podstawowe informacje

Automat vendingowy d1080 jest samoobsługową maszyną automatycznie wydającą do 1080 różnych produktów. Ta imponująca pojemność wynika z jego konstrukcji wykorzystującej bęben obrotowy. Urządzenie to nie tylko umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości artykułów na małej powierzchni, lecz także pozwala na konfigurację szerokości i wysokości półek. Za sprawą funkcji regulacji komór możliwe jest stałe dostosowywanie ich układu do wielkości produktów.

Automat vendingowy d1080 to nowoczesna technologia, którą zarządzać można intuicyjnie za pomocą ekranu z 15 dotykowymi przyciskami w wersji basic lub ekranu dotykowego w wersji pro. Z kolei kontrola nad magazynem, czyli zawartością tego urządzenia, możliwa jest za sprawą systemu operacyjnego IDS. Pozwala on na stałe monitorowanie zużycia produktów czy na wgląd w raporty informujące m.in. o zapotrzebowaniu pracowników.

Ten automat vendingowy jest nie tylko bardzo pojemny, lecz także łatwy do załadunku. Dzięki opatentowanemu systemowi skanowania komór ładowanie produktów jest proste i szybkie. Odbywa się ono na dwa sposoby:

  1. Załadunek przez otwarte drzwi to rozwiązanie stosowane najczęściej w przypadku ładowania dużych ilości produktów tego samego typu.

  2. Załadunek przez klapki w drzwiach automatu zalecany jest w sytuacji uzupełniania urządzenia o różne rodzaje artykułów.

Wcześniej wspomniane oprogramowanie IDS pozwala także na zindywidualizowanie dostępu do produktów MRO w automacie vendingowym. Pracownik będzie mógł pobierać sprzęt w zależności od określonego przez niego zapotrzebowania i wyłącznie w ramach dziennego limitu. Do automatu vendingowego D1080 można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat pomocniczy bez panelu użytkownika. Właśnie za pomocą tych elementów do pobierania produktów pracownicy będą mogli korzystać z zawartości automatów.

Korzyści z posiadania automatów vendingowych

Oszczędność pieniędzy

Za sprawą systemu operacyjnego, który wysyła powiadomienia o brakach produktów, kupowane są tylko ich określone ilości. Pozwala to uniknąć wydatków na nadmiarowe i niepotrzebne artykuły. Ponadto automat do narzędzi D1080 jest energooszczędny i nie wymaga zatrudnienia dodatkowej osoby do zarządzania produktami w magazynie. Te aspekty sprawiają, że jest to rozwiązanie pozwalające na optymalizację kosztów w firmie.

Dostęp 24/7

Automaty vendingowe umożliwiają stały dostęp do produktów, stanowiąc idealne rozwiązanie dla pracowników na nocnej zmianie. Niezależnie od godziny mają oni możliwość skorzystania z tego urządzania i pobrania potrzebnego im w danym momencie artykułu. Usprawnia to pracę i odciąża pracodawcę od obowiązku całodobowej kontroli.

Wzrost samodzielności u pracowników

Pracownik zobowiązany jest do określenia zapotrzebowania na ilość i rodzaj produktów. Czynnik ten wzmaga poczucie sprawczości i zaangażowanie w pracę.

Oferta Bogmar

Firma Bogmar oferuje nie tylko wiodący na rynku automat vendingowy D1080, lecz także produkty MRO będące jego zawartością. Na stronie internetowej znajdziesz rozmaite artykuły: od ubrań robotniczych i ochronnych takich jak kombinezony i rękawice, przez materiały ścierne i tnące, po chemię techniczną i wiele innych. Za pomocą usługi hurtownia 24 h można bezproblemowo zamówić wszystkie potrzebne firmie artykuły. Ponadto dzięki narzędziowni 24 h możesz zwracać produkty, których pracownicy nie wykorzystali i nie będą już potrzebować. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących tych usług na naszej stronie internetowej Bogmar. Automat D1080 znany jest pod nazwami automat BHP czy też automat do rękawic oraz bardzo często jako automaty do narzędzi, z angielskiego jako automat vendingowy gdzie często jest popełniany błąd przez użytkowników piszących to automat wendingowy przez „w” 

AUTOMAT VENDINGOWY D1080

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość [mm]

1915

Szerokość [mm]

1110

Głębokość [mm]

1098

POJEMNOŚĆ [KOMORY / PÓŁKI JEDNEGO TYPU]

240 x 160 [mm]

120

160 x 160 [mm]

180

240 x 80 [mm]

240

240 x 53 mm lub 160 × 80 mm lub 80 × 160 mm

360

80 x 80 mm

720

53 x 80 mm

1080

INNE

Temperatura pracy [°C]

5 – 40

Waga [kg] 

750

Pobór prądu [Watt]

stan czuwania: 15 / dystrybucja: 35

Napięcie [V]

230 / 1 A

Dopuszczalne obciążenie
przy podstawowej konfiguracji bębna [kg]

185

Dowiedz się więcej – wypełnij nasz formularz, aby zapytać o szczegóły:
Prześlij nam Twoje imię oraz numer telefonu – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację. To doskonała okazja do wyrażenia potrzeb oraz nakreślenia celów, które mają spełnić automaty vendingowe. To wszystko w nienachalnej atmosferze.