Kontakt

NARZĘDZIOMAT Automat do narzędzi

NARZĘDZIOMAT Automat do narzędzi

Inteligentna narzędziownia w Twojej firmie

Narzędziomaty to specjalistyczne automaty do narzędzi – do ich automatycznego wydawania i odbierania. Oferują rekordową pojemność przy kompaktowych wymiarach. Narzędziomat doskonale sprawdza się jako:

  • automat MRO,
  • automat do elektronarzędzi,
  • automat dla narzędzi skrawających.

Niewielki, ale imponująco pojemny automat MRO może wydawać i z powrotem przyjmować nawet 810 różnych produktów. Ekran dotykowy zapewnia w pełni intuicyjne zarządzanie. Nowoczesne oprogramowanie dokonuje automatycznych remanentów, gwarantując najwyższy poziom kontroli nad wydaniami. Opatentowany system skanowania komór usprawnia ładowanie narzędzi. Komory da się wyregulować na szerokość i wysokość (łącznie 9 konfiguracji). Także półki mogą posiadać różne rozmiary. Tak elastyczna konstrukcja sprawia, że z łatwością dostosujesz automat do elektronarzędzi, narzędzi ręcznych czy innych produktów, które mają być w danym okresie dystrybuowane. Do Narzędziomatu dodatkowo podłączysz czytnik kodów kreskowych i automat pomocniczy.

Narzędziomat w usłudze Narzędziownia24h

Narzędziomat – automat do narzędzi stanowi podstawę nowoczesnej usługi abonamentowej Narzędziownia24h, w ramach której tworzymy na terenie zakładu inteligentną narzędziownię. W sposób kompleksowy monitorujemy stany w automatach MRO, uzupełniamy zapasy w maszynach i odbieramy produkty, które nadają się do ponownego użycia. Twoi pracownicy mogą nie tylko pobierać potrzebne narzędzia, ale również je oddawać – przez całą dobę. Masz pewność, że produkty MRO są wykorzystywane aż do całkowitego zniszczenia. Dodatkowo umożliwiamy regenerację zwróconych narzędzi lub odzyskanie z nich surowców. Dysponujemy narzędziami ręcznymi i skrawającymi wielu czołowych producentów, m.in. Stainwale, Beta, Wera, Wiha, Sandvik, Fanar i Högert.

Narzędziomat w usłudze Rental24h

Narzędziomat, jako automat do elektronarzędzi, warto połączyć z nowatorską usługą wynajmu produktów Rental24h. W ramach współpracy nie tylko zainstalujemy w Twojej firmie Narzędziomat, ale również zaopatrzymy go w potrzebne elektronarzędzia lub inne urządzenia akumulatorowe albo dowolne produkty, które wymagają okresowych przeglądów i niewielkich napraw. Dzięki temu unikniesz dużych wydatków związanych z zakupem sprzętu na własność i znacząco wydłużysz żywotność używanych elektronarzędzi. Asortyment wypożyczalni obejmuje m.in. osprzęt spawalniczy i wkrętarki akumulatorowe.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość [mm]

1915

Szerokość [mm]

805

Głębokość [mm]

790

POJEMNOŚĆ [KOMORY / PÓŁKI JEDNEGO TYPU]

50 x 80 [mm]

810

75 x 80 [mm]

540

50 x 170 [mm]

405

150 × 80 mm lub 75 × 170 mm lub 50 × 270 mm

270

75 x 270 mm

180

150 x 170 mm

135

150 x 270 mm

90

INNE

Temperatura pracy [°C]

5 – 40

Waga [kg] 

400

Pobór prądu [Watt]

stan czuwania: 15 / dystrybucja: 150

Napięcie [V]

230 / 1 A

Dopuszczalne obciążenie
przy podstawowej konfiguracji bębna [kg]

324